2733
2734

واقعا راحت شدید 

ادم تو قهر تو خونه مادرش میمونه همش دو دله 

کاش تکلیف منم زود روشن شه ولی انگار روشن شدنی نیست حالا حالاها طول میکشه😔

کاش منم زودی طلاق بگیرم و صدالبته زودی مهرش از دلم بره 

با وحود تمام کاراش دوسش دارم ولی اصلا نمیتونم قبول کنم و باهاش ادامه بدم

کاش زودی تموم بشه 

حوصله ندارم بگم چکارا کرده فقط واسه همدردی اومدم ک این دوران خیلی بده

خلاصه کاراش خسیس بودن و خونه خراب کن بودن خواهرشوهرامه و شوهرمم ک با جون و دل ازشون حمایت میکرد و اصلا به من اهمیت نمیداد و ......و خرجی ندادن و اینا

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی از خواهرشوهرها حتی به زندگی برادرشون هم حسادت میکنن، برادره هم احمق باشه رفتار خواهرها رو میذاره پای دلسوزی، دیگه حالیش نیست که قرار نیست خواهر بچه شو به دنیا بیاره، چراغ خونه اشو روشن نگه داره، تو بیماری کنارش باشه و... خیلی چیزای دیگه که همسرش قراره براش انجام بده.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ممنونم چند روز،دیگه دادگاه دارم دادگاه الزام ب تمکین😔

دلم نمیخواد برگردم😔

خیلی دلتنگشم ولی مثل سری قبلیا دلم نمیخواد برگردم

دلم میخواد تموم شه همه چی 

میدونم تا عمر دارم عشقش از دلم پاک نمیشه 

ولی دیگه نمیخوام باهاش زندگی کنم 

همون بهتر ک بعضی ها فقط تو دلمون باشن ،اگه اجازه بدی تو زندگیت بمونن تورو داغون میکنن خیلی بی رحمن😞و همینطور خیلی بی انصاف😭

کاش خودش بیاد بگه تموم

خسته ام 

دیگه حال ندارم سه سال بدوم دنبال کارای طلاق

تمام کردن رابطه عاطفی خیلی خیلی سخته خصوصا اگر هنوز عاشقش باشی.  چند وقته از هم دورین؟

چندین بار قهر کردم ولی مامانم برم گردوند 

سری قبلم شش ماه قهر کردم ک ی پیامم نداد و باز مادرم نزاشت جدا بشم یعنی میگفت خونه من جا نداری

اینبار ک حدود دوماهه مادرمو تهدید کردم ک فرار میکنم و خودکشی چیزی نگفت😞البته ی جورایی شوهرم از خونه بیرونم کرد

من قانونی پیش رفتم اینبار 

چون اینبار مطمئنم نمیخوامش دیگه

2738
طلاق بحرانه،خوش به حالی نداره  خدا می‌دونه توی دلشون چی میگذره خوانواده،وضعییت مالی،تنها بودن ...

منم الان اینطوریم

نگران زندگی بعد طلاقم .مدرکی هم ندارم😞

کجا شاغل شم اخه

بعضی از خواهرشوهرها حتی به زندگی برادرشون هم حسادت میکنن، برادره هم احمق باشه رفتار خواهرها رو میذار ...

فقط خدا لعنتشون کنه 

اگه اونا پرش نمیکردن زندگبمون خوب بود البته پنجاه درصد تقصیر شوهرمه مگه عقل نداره؟

استاتر منم دارم طلاق میگیرم. خیلی سخته. ادم نمیتونه چه تصمیمی بگیره . ولی خب حتما به جایی رسیدی که تصمیم به طلاق گرفتی. دلتنگی داره و دلت میخواد برگردی.از یه طرفم متنفری و میگی این زندگی دیگه زندگی نمیشه. اگه از رو لج و لجبازیه یخورده فک کن. من خودم خیلی لجبازم . شوهرم هر چقد پیام میده بیخیالش شدم. فقط بسپار بخدا

ببخشید کی می‌دونه آیا مرد می‌تونه زنش رو بخار اینکه پیج پنهانی داشته و عکس های بدون حجاب میذاشته طلا ...

نه نمیتونه نهایتش ازت شکایت عدم تمکین عام کنه

ک تو هم برو دادگاه قاضی هرچی سرت داد زد و نصیحت کرد فقط باید بگی معذرت میخوام شوهرمو دوست دارم زندگیمو دوست دارم شکایتشم رد میشه 

نمیتونه کاری کنه 

با ی وکیل مشورت کن راحت شی پنجاه هزار تومان هزینه شه

نه نمیتونه نهایتش ازت شکایت عدم تمکین عام کنه ک تو هم برو دادگاه قاضی هرچی سرت داد زد و نصیحت کرد ف ...

واقعا قوانین مسخره ای  هست . مرد حتی اگه زنشش زناکار هم باشه باید مهریه رو بده. آه حالم بد شد از این مسخره بازی ها

2706