2737
2734

سلام

من قبلنم تاپیک در این مورد زدم

همیشه شوهرم‌میگفت خونوادم داداش کوچیکمو بیشتر دوست دارن اوایل با شوخی و‌خنده میگفت

معمولا من دیدم ته تغاریارو بیشتر دوست دارن انگار ته تغاریا واقعا شیرین میشن.. من خودم اولین بچه ام البته. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم پدر شوهرم وضعش خوبه فامیلم هستیم

کلا دوتا پسر داره ۳ دختر

موقعی که اومدن خاستگاری من قرار شد خونه ۲۰۰ متری بهمون بدن که چند سال بعد موقع عروسی گفتن نمیتونیم و صد متری بردارید ( پدر شوهرم ساختمون داره)

2731

به راحتی 😄

90% همینن . من همیشه میگم کاش عروس بابام بودم یه تار مو فرق نذاشت بین پسراش ..

ولی افسوس ما از این شانس ها نداشتیم.

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

همه اینطورن مامان منم یکی از خواهرامو بیشتر دوستداره درحالی که خیلی حسود و عصبیه

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
2738
واقعا همه فرق میزارن؟ چطور‌ بابا مامان من حتی یه ذره فرق نمیکنه براشون؟

من تو زنذگیم هنوز ندیدم کسی فرق نذاره

همه فرق میذارن بعضیا کم بعضیا زیاد

I am a queen because I have a cute mad king

مادرشوهرو پدرشوهرمم دوتا بچه دارن ولی دخترشونو دوستدارن هرچی ام از دهنش دربیاد بگه هیچی بهش نمیگن

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵

خلاصههههه من که همون موقهم هیچی نگفتم نه من نه خونوادم!! ( سنمم‌کم بود ۱۹ سالم بود) 

رفتیم تو خونه صد متریه

برادر شوهرمم نامزد کرد قبل عروسی‌ما

هم سن خودمه!! 

همش میگفتن  اره فلانیم همسایه شماست ( واحد ۱۰۰ متری)

من الان یه دختر دارم باردارم هستم اما نمیدونم چرا احساس میکنم صدتا دیگم بچه بیارم دخترم و بیشتر از ه ...

دختران چند سالشه؟رابطتون مثلا چجوريع؟چيكارا كردي كه أنقد عاشقانه؟!!

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
من مطمئنم پدر و مادرم من و داداشمو به یک اندازه دوست دارن واقعا

منم‌ واقعا مطمعنم!!!

اما وقتی خونواده شوهرمو میبینم فک میکنم چطور یه پدر مادر میتونن اینجوری‌باشن؟؟؟

2706