2726

سلام خانوما. پدرم 4 سال پیش فوت کرده.در زمان حیاتش مادرشو بیمه کرده بود که یه وقت مریض شد رفت دکتر دفترچه داشه باشه زیاد هزینه نکنه. بعد فوتش اون حتی از حقوق پدرم ارث برد.ماهانه 20 درصد از حقوق  به حسابش واریز میشه. من یه برادر تو خونه دارم. مادر بزرگم اصلا نیاز به اون پول نداره ولی وقیحانه داره حقوق و میگیره. در صورتی که مادرم شدیدا به این پول احتیاج داره. حالا من یه سوال دارم مادرم اگه بره مهریشو بذاره اجرا آیا جلوی حقوقی که به مادر بزرگم میرسه گرفته میشه تا  کل حقوق به مامان و برادرم برسه؟؟؟؟؟؟؟

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
مهریه اش چقدره؟

مادرم سال 70 ازدواج کرده. اون موقع 1 میلیون پول با 14 تا سکه. که اون یک میلیون به الان حدود 70 میلیونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با توجه به سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه شوهر انجام داده و وسع مالی زوج، دادگاه مبلغی را‌ از باب بخشش (‌نحله) برای زوجه تعیین می‌نماید.و اجرت المثل یعنی تمام خدماتی که توخونه شوهر انجام داده مثل پخت و پز.نحله و اجرت المثل متفاوته.

شماهر3رو بخاین

و فوراااا اقدام کنین

چون  براساس تاریخ یوم الفوت حساب میشه

ینی تواین سالها افزایش قیمت شامل مهریه مادرتون نمیشه

با توجه به سنوات زندگی مشترک و نوع کارهایی که زوجه در خانه شوهر انجام داده و وسع مالی زوج، دادگاه مب ...

گلم خیلی زحمت کشیدی مرسی از راهنماییت. میگم سریعا بره اقدام کنه