2733
2734

لطفا تاپیک قبلیم بیایید❤️

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

ببخشید من تاپیک قبلی تون سر زدم، چون آقا هستم نمی تونم اونجا اظهار نظر کنم و همین جا نظرم رو میگم.

به اون خانم بگید اصلا به خانواده اقایه چیزی نگه که زندگیش از هم می پاشه. بهتره که فراموش کنه

جیز،جیز،جیز،جیززززززززززز، اهل دعوا کردن و کل کل نیستم پس بیخودی تلاش نکن, اگر توهین و دشنام بهم بدی , جوابت رو نمیدم در واقع شعور و شخصیت و کلاسم اجازه نمیده باهات همکلام بشم, چون نادان را از هر طرف بنویسی نادان میشه.
ببخشید من تاپیک قبلی تون سر زدم، چون آقا هستم نمی تونم اونجا اظهار نظر کنم و همین جا نظرم رو میگم. ...

ممنون از راهنماییتون این خانمها تو توهمه شدید هستنداخه میترسه بعدها به ایشون بگن چرا به ما نگفتی

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘