2726

سلام من نمیدونم واقعا بعضیا فازشون چیه یعنی به هیچی فکر نمی‌کنن. البته در مورد بعضی از آقایون صحبت میکنم که وقتی به لذت جنسی ویا وسوسه های شیطانیشون فکر میکنن دیگه چشاشون رو همه کسو...  همه چیز و ابرو  و زن و بچه و پدر و مادرو فامیلو کارو زندگیشون میبندن. 

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

واقعیت اینه که یکی از اقواممون ک خیلی آدم با ابرو و خانواده دار هست که اصلا هیچ یک درصدم نمیتونستم به این فکر کنم ک همچین حرکت زشتی کرده باشه. دختر جاریم با مادرش و بردارش تنها زندگی میکنن. برادر شوهرم فوت شده 

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر جاریم با من خیلی راحته امشب به من گفت که چه اتفاقی براش افتاده در کمال ناباوری  سعی میکنم سریع تایپ کنم ببخشید ❤️

خدا رو شکر اتفاق ناگواری پیش نیومده فقط در حد دست درازی بوده بهش 

از یه شخص که اصلا تو کت آدم نمیره  حالا این مونده که چیکار کنه  به خانمش  و خانواده خانمش بگه یا نه چی میشه اخه

بنظرم تاپیکایی که داستان رو کش میدن و داخل دوتا کامنت نمیگن صرفا جهت پربازدید شدن و جمع کردن اعضای سایته . که ازارشونم میدن 

خدانگهدار 

موفق باشید استارتر

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

البته دیگه خونه اونا نمیره ولی نمیدونه به خامش بگه یا نگه نگه کار درست کدومه  نمیدونم اگه بگه چی میشه خیلی آقا خانواده حساسی دارن 

بنظرم تاپیکایی که داستان رو کش میدن و داخل دوتا کامنت نمیگن صرفا جهت پربازدید شدن و جمع کردن اعضای س ...

من اصلا مهم نیست که برم پر بازدیدا یا نه مگه جایزه نوبل میخوان بدن اشتباه فکر میکنی دوست من  میخواست بره پیش مشاوره من بهش گفتم بزار تو نی نی سایت میپرسم❤️

البته دیگه خونه اونا نمیره ولی نمیدونه به خامش بگه یا نگه نگه کار درست کدومه  نمیدونم اگه بگه چ ...

بهتره از مشاورای سایت بپرسی موضوع مهمیه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
بهتره از مشاورای سایت بپرسی موضوع مهمیه

نمیدونستم ممنون به هر حال 🙏❤️