2737
2734
عنوان

به چه چیزایی تو خانواده ی شوهرتون حسادت میکنید?

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اینکه خواهرای من بختشون باز نمیشه با اینکه کلی مهربونن و با حیا ولی خواهرشوهرام فقط به خاطر اینکه پدرشون پولداره موقعیت های عالی براشون پیش اومده و سر خونه زندگیشونن 

2731

راستش رو بگم ، به هیچی! فقط اینکه تعدادشان زیاده و مشکلی پیش بیاد، بالاخره شیفتی کمک میکنن.. اما من فقط یه خواهر دارم، اونم ایران نیست. مامانم امروز عمل داشت، با یه بچه ۸ ماهه مجبور بودم از بیمارستان بیارمش،غذا درست کنم و مراقبش باشم.....خانوادم رو خیلی دوست دارم ولی واقعا احساس میکنم در موارد خاص خیلی بهم فشار میاد چون دست تنهام

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

خداروشکر کن رفتی تو همچین خانواده ای

من که ارزوم بوده...

هرچند خوبن ولی این شکلی دوست داشتم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

به هیچ کدوم از روابطشون فقط اینکه مادرشوهرم خیلی برای دخترش مایه میزاره البته دخالتم داره ها اون قسمتش رو نمیپسندم کلا روابط تو خانواده خودم خیلی بهتره خدا رو شکر

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738

سطح تحصیلات همشون خیلی بالاست و چندتا نابغه بینشون هست که در سطح جهانی افتخاراتی دارن

سطح فرهنگشون هم از فامیل من بالاتره خیلی باشعورن

ثروتمندتر هم هستن

من درمقابل اونا فقط از نظر ظاهری بااختلاف خیلی خوشگل ترم همین😥 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

حسادت نه ولی گاهی غبطه میخورم که زندگیشون خداروشکر جفت و جوره همشون صاحبخونه هستن اوضاع مالیشون خوبه یه من مستاجر هستم جاریمم الحمدلله همه چی زندگیش خوبه خونه ماشین بچه(ماشاا...) گاهی میگم خدایا کاش زندگی منم روبراه کنی تا تو جمعشون منم یکم راحت‌تر باشم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706