1507
1482

من خودم به روابط خانوادگیه گرم و محبت آمیز و صمیمانشون....به اینکه پدر شوهرم همیشه پشت و پناه بچه هاشه....درکشون میکنه....درداشون و مشکلاتشونو میفهمه و کمکشون میکنه;به اینکه شوهرم و خواهر برادراش محرم اسرار همن...احترام بزرگتر کوچکتری رو  دارن حتی اگه فاصله ی سنیشون یکسال باشه....از بودن کنار هم لذت میبرن....ساعتها میگن و میخندن...و کلی رفتارای خوب دیگه

کاملااااااا برعکس خانواده ی خودم...! 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

من پولداري

سرخوشي

بي مشكلي

خوشبختيشون

و سلامتي همه شون

اما خوانواده من

يه بابا مريض ورواني

و داداش رواني و مشكوك به قتل

يه مامان افسرده

بي پولي

برای سلامتی بابام و مشکل داداشم یه صلوات بفرستین لطفا
8

به اینکه پدرشوهرمو درمیارن بازم هیچی نمیگه بهشون

پسرنازم😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔

هییییییییچی خونواده شوهرمن برعکسن پذیرایی خونشون خیلی بزرگه یکی این سرش میشینه یکی هم اونسرش باهم حرف نمیزنن پدرمادرشون بینشون خیلی فرق میذارن کلاااا داغونن من کم سن و بی تجربه بودم با اینا وصلت کردم اگه تجربه الانمو داشتم اصلا نمیذاشتم بیان خواستگاری

1476

به اینکه خواهرای من بختشون باز نمیشه با اینکه کلی مهربونن و با حیا ولی خواهرشوهرام فقط به خاطر اینکه پدرشون پولداره موقعیت های عالی براشون پیش اومده و سر خونه زندگیشونن 

راستش رو بگم ، به هیچی! فقط اینکه تعدادشان زیاده و مشکلی پیش بیاد، بالاخره شیفتی کمک میکنن.. اما من فقط یه خواهر دارم، اونم ایران نیست. مامانم امروز عمل داشت، با یه بچه ۸ ماهه مجبور بودم از بیمارستان بیارمش،غذا درست کنم و مراقبش باشم.....خانوادم رو خیلی دوست دارم ولی واقعا احساس میکنم در موارد خاص خیلی بهم فشار میاد چون دست تنهام

1508