2703
2553

سیزده ماهه اقدامم دیگه خسته شدم،بازم پریود شدم...مشکل سپتوم بلند داشتم که شیش ماهه عمل کردم ،پس دیگه کی؟؟؟؟😭

سلام دوستان

اين گروه منو دوستم تو تلگرامه درمورد اي وي اف و اي يو اي وكسايي ك منتظربچه هستن

خودمونم تحت درمانيم

خوشحال ميشم بياين و از تجربيات هم استفاده كنيم

https://t.me/joinchat/Lu9H90zo1O1-FGFePrJdcA

لينك رو كپي كنين رو صفحه تلگرامتون بعد وارد بشين

سلام دوستان اين گروه منو دوستم تو تلگرامه درمورد اي وي اف و اي يو اي وكسايي ك منتظربچه هستن خودمون ...

نمیاره

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم ۱سال و نیمه😥😥😥😥😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔💔💔

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
2714

عزیزم میفهممت انشاالله بزودی نی نیتو سالم تو بغل بگیری ⚘⚘⚘

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
لينك رو كپي كن بعد pasteكن توي صفحه تلگ

کجای صفحه کپی کنم...من کپی میکنم تو برنامه کروم

2706