2733
2734
عنوان

باوجود داشتن مشکلات ژنتیکی وناقل ژن بودن وبارداری موفق

| مشاهده متن کامل بحث + 12477 بازدید | 108 پست
مرسی عزیزم دعام کن فردا پس فردا احتمالا جوابش بیاد حتما میام خبر میدم

عزیزم جواب cvsاومد؟انشالله که نی نی سالمه

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اره جوابش اومد.خداروشکر نی نی سالم بود بهترین خبری که بهم داده شد بود😍😍

سلام
ببخشید نسبت فامیلیتون چیه با همسرتون و چن تا ژن معیوب داشتین؟

من به خدای خودم توکل میکنم و انشاالله که نی نی مون سالم میاد بغلمون، من و بابایی منتظرتیم فندقی مامان  بالاخره منم مامان شدم فندقمون به لطف خدا سالم اومد بغلمون .خدا خودش حفظش کنه😗
2728
عزیزم انشالله که سالمه خدابزرگه  جواب cvs اومد حتما اینجا خبر بده

سلام من از اول این تاپیک رو پیگیری می کردم و تمام تاپیکاتون یا تاپیکایی که شما صحبت کردین رو خوندم.در مورد شما بالاخره چی شد؟ تونستید طبیعی باردار بشن؟

من به خدای خودم توکل میکنم و انشاالله که نی نی مون سالم میاد بغلمون، من و بابایی منتظرتیم فندقی مامان  بالاخره منم مامان شدم فندقمون به لطف خدا سالم اومد بغلمون .خدا خودش حفظش کنه😗
سلام عزیزم اره جوابش اومد.خداروشکر نی نی سالم بود بهترین خبری که بهم داده شد بود😍😍

خداروشکر عزیزم انشالله بسلامتی بدنیا بیاد

2738

سلام لطفا اگر پیام‌منو میخونید جواب بدین منوهمسسرم دوژن‌معیوب  یکسان داریم و دوتا بچه ازدست دادم بخاطر همین موضوع.میخواستم بدونم شما درمان شوید؟چه راهی  انتخاب کردی؟

من همسرم زیربار اهدایی نمیره و میگه دیگه بچه نمیخوام .نمیدونم چه گنم دکتره گفت یا این روش ها یا هی بیارتا یکیش سالم باش

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
سلام لطفا اگر پیام‌منو میخونید جواب بدین منوهمسسرم دوژن‌معیوب  یکسان داریم و دوتا بچه ازدست داد ...

سلام منو همسرم هم یک ژن معیوب داشتیم و دکتر گفت نیاز به اهدایی نیست بهتره خودت باردار بشی
منم اقدام کردم و در هفته ی 16 رفتم امنیو سنتز که خداروشکر ژن رو انتقال نداده بودیم به بچه
امیدوارم برای شما هم خیر باشه

سلام منو همسرم هم یک ژن معیوب داشتیم و دکتر گفت نیاز به اهدایی نیست بهتره خودت باردار بشی منم اقدام ...

عزیزم خداروشکر که بچتون سالمه برای منم دعا کنید ما دوژنه انگار و اصلا ازمایش اصلی رو انجام ندادیم که بدونن کدوم ژنه که امیندسنتز کنم.و من دوتا بچه هام یه مشکل مشابه داشتن.برای منم دعا کن

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
سلام لطفا اگر پیام‌منو میخونید جواب بدین منوهمسسرم دوژن‌معیوب  یکسان داریم و دوتا بچه ازدست داد ...

سلام عزیزم لطفا تایپک آخرموبخون ،انشالله که مشکلتون به زودی حل بشه خدابزرگه ناامید نشین

سلام عزیزم لطفا تایپک آخرموبخون ،انشالله که مشکلتون به زودی حل بشه خدابزرگه ناامید نشین

بله اتفاقاً رفتم خوندم و خیلی خیلی براتون خوشحال شدم  

بله اتفاقاً رفتم خوندم و خیلی خیلی براتون خوشحال شدم    

ممنون عزیزم انشالله خدا دل همه رو شاد کنه

آمین

2706