2737
2734

سلام من ۵تابارداری ناموفق داشتم ۳تای اول قلب تشکیل نشدوباراداری چهارم روباکلی دارو و زدن هرروز آمپول هپارین قلب تشکیل شدامامتاسفانه تو۱۸هفته گفتن پسرم هیدروسفالی شدید داره ومبتلابه سندرم دندی واکر هست وسقط کردم وبارداری پنجم هم دوقلو شد که یکی ازجنین هام nt۶.۵داشت وخودش تو۱۴هفته مرد وجنین دیگه ام که گفتن سالم هست بازتو۱۸هفته گفتن دختره وهیدروسفالی شدید داره وسقط کردم وازدخترم نمونه گرفتن وژن هاشو بررسی کردن ومعلوم شدیه ژن معیوب داره البته آزمایش کروموزوم که برای بارداری چهارم داده بودیم  سالم بود ،مشاوره ژنتیک میگه احتمالا چون فامیل دور هستین هردو ژن مشترک دارین که باعث مشکل در بچه میشه!

اگ کسی هست که مشکل مارو داشته وموفق به بارداری سالم شده لطف کنه راهنمایی کنه💓🎈

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبلش دارو‌مصرف نمیکنین؟

چرا عزیزم دوتای آخر زیر نظر دکتر بودم وطبق نظر دکتر پیش رفتم 

2738

واقعا چه روزای سختی رو گذروندید اون همه تزریق و استرس و فشار سقط من شنیدم با ای وی اف جنین های سالم رو از روی کروموزوم میتونن تشخیص بدن سوالتون خیلی تخصصیه با پزشکان خوب و خبره مطرح کنید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
فكر كنم بايد اي وي اف كنيد و جنينا سالم و انتقال بديد 

آره این راهم هست اماهم هزینه زیادی داره هم درصدموفقیتش ۳۰درصد ویک چالش بزرگ هست

عزیزم نا امید نشو در نهایت برید تخمک اهدایی بگیرید

میخوام یکبار دیگه بسپارم به خدا اگ نشد برم دنبال تخمک اهدایی

عزیزم ناراحت شدم برات  انشالله زودتر بارداری سالم و بچه داری رو تجربه میکنی با خوردن اسیدفولی ...

ممنونم ریحانه جان فولیک اسید۵میخوردم امابازم نشد

تا خدانخواد نمیشه 

واقعا چه روزای سختی رو گذروندید اون همه تزریق و استرس و فشار سقط من شنیدم با ای وی اف جنین های سالم ...

بله عزیزم زیر نظر مشاوره ژنتیک هستم بازم خواستم از تجربیات کسانی که مثل من هستن استفاده کنم 

2706