2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب خداروشکر پس جای امیدواری هست .فقط ما کارمون مشکل تره اخه از ۴سالگی اوردنش تو بهزیستی 

آره عزيزم... بايد صبور باشي.... مقصر خودشون نيستن كاراشون دست خودشون نيست اگه قرص مصرف نميكردن..... ولي حتما قرص زير نظر روانپزشك مصرف كنه كه واسه مدرسه رفتن به مشكل بر نخوريد

آره عزيزم... بايد صبور باشي.... مقصر خودشون نيستن كاراشون دست خودشون نيست اگه قرص مصرف نميكردن..... ...

خودم میگم وقتی امد ببرمش پیش ی روانشناس تا براش بازی درمانی و کاری عملی بده تا کم کم مشکلش کمتر شه .ب نظرت چطوره؟

خداااااایا شکرررررت  
خودم میگم وقتی امد ببرمش پیش ی روانشناس تا براش بازی درمانی و کاری عملی بده تا کم کم مشکلش کمتر شه . ...

عزيزم قرص به هيچ عنوان ترك نكنيييي... حتي اگه بقيه زورت كردن..... روانشناس قرص نميده... اول روانپزك ببريد بعد اگه دير صحبت ميكنه يا برا تمركز بيشتر پيش روانشناس ببريد....................اينا وقتي قرص مي خورن خلي آروم ميشن و كم حرف وتمركزشون بالا ميره

عزيزم قرص به هيچ عنوان ترك نكنيييي... حتي اگه بقيه زورت كردن..... روانشناس قرص نميده... اول روانپزك ...

تمرکز ش بد نیست خوبه یادگیری م داره .بیشترین مشکلش فک کنم زمانیه ک استرس میگیره دیگه غیر قابل کنترل میشه .داروهاش ک طبق نظر دکتر باید بدیم گفتم اینجور بیشتر بهش کمک کنه با بازی و از این حرفا .

خداااااایا شکرررررت  
2706