2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۴سال.باهم بزرگ میشن

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

فاصله سنی کم واسه بچه ها خوبه مخصوصا اگه همجنس باشن اما پدر و مادر مخصوصا مادر اذیت میشه توی بارداری و نگهداری از دوتا بچه ی همسن و سال

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....

۴ سال

البته من الان تا دخترم بدنیا بیاد با پسرم ۵ سال تفاوت داره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

من فاصله سنی بچه هام ۲ سال هست ولی خیلی خیلی بده الان پسرم سه سالشه دخترم یک سال 

الان به این نتیجه رسیدم که زیر ۴ سال اصلا خوب نیست 

ولی منی که دارم خدا رو شکر میکنم هزار مرتبه 

ولی اگه نداری بهت میگم حتما ۴ سال رو اختلاف داشته باشن نه کمتر 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
من اصلا به این جمله که میگن با هم بزرگ میشن اعتقاد ندارم . پدره مادر درمیاد دوتا بچه پشت هم بزرگ کنه ...

دقیقا من میدونم چی میگی 

پدر من دراومده حسابی خخخ

ولی الان که دارم دلم میاد بگم راستش از ناشکریش میترسم 

ولی کسانی که میخوان تازه تصمیم بگیرن بهتره بدونن که خیلی خیلی اشتباهه فاصله سنی کم و زیر چهار سال 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2706