2733
2734
عنوان

دلم برای خانوادم کبابه....

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 28 پست
کیمیاجان هرتاپیکی میرم شمارو هم میبینم مثل من حوصلت سررفته......اون تاپیک جنجالی امروزیادته کارتو تع ...

😂😂😂مرسی ک منو همه جا میبینی

اره دیگه روز تعطیلیمه کاری ندارم

خوشت اومد ک چی؟؟نفهمیدم چ نوشتی عزیزم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب با سیاست نمیشه ازشون بگیرید؟

نه هیچ جوره کمک نمیکنن....کاش فقط از لحاظ روحی و عاطفی حمایتمون میکردن ....باور کن هر چهار تا برادرم هر کدوم یه نوع مشکل روحی و اختلال رفتاری پیدا کردن

جواب همرومیدادی کم نمی یاوردی کیمیا

اخه من ی شوخی با اسی کردم و از واژه اکثرا استفاده کردم چون خودم از این حرفا ناراحت نمیشم فکر نمیکردم کسیم ناراحت شه

درسته حواب همه رو دادم ولی اگر دقت میکردید بدترین توهینا و فحشا بهم شد من ذره ای بی ادبی نکردم تو جواب دادن ب کسی.به همون کسایی ک منو بی ادب میدونستن

2728
😂😂😂مرسی ک منو همه جا میبینی اره دیگه روز تعطیلیمه کاری ندارم خوشت اومد ک چی؟؟نفهمیدم چ نوشتی عز ...

داشتم تایپ میکردم دستم خوردارسال شدتهش نوشتم خوشم اومدکم نمی یاوردی جواب همرومیدادی اونم شیک مجلسی

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
نه هیچ جوره کمک نمیکنن....کاش فقط از لحاظ روحی و عاطفی حمایتمون میکردن ....باور کن هر چهار تا برادرم ...

راست میگین خیلی سخته ولی غصشو نخور خودتو بکش بالا اگه تونستی پیش مشاور برو

داشتم تایپ میکردم دستم خوردارسال شدتهش نوشتم خوشم اومدکم نمی یاوردی جواب همرومیدادی اونم شیک مجلسی

اره اخه انقدر عصبانی بودن و پرکینه حس کردم اگه جواب ندم نمیتونن خودشونو کامل تخلیه کنن😶

[QUOTE=86730804]اخه من ی شوخی با اسی کردم و از واژه اکثرا استفاده کردم چون خودم از این حرفا ناراحت نمیشم فکر نمیکردم ...[/QUOTاره  تااخرین نفس توتاپیک بودم

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
2738

منم  چهار تا برادر شوهرم همینجورن باباشون فوت شده وقتی جون بودنذاونا کوچیک ترینشون 29سال داره که سربازیه یکی دیگه تو خونه قدیمی که داشتن خودشو پنهون کرده از همه واصلا بیرون نمیاد الان دخترم هفت ناه داره هنوز ندیدتش، خواهر بزرگشون طلاق گرفت وخواهر کوچیکشونم دبیرستانیه ولی از جاش تکون نمیخوره، شوهرم میگه مادرم خواهرامو بدبخت کرد

خدایا شکرت🌹

دوست عزيز خيلي ناراحت شدم وضيعتتون رو خوندم ولي قبول كنيد مشكل اصلي خود برادراتون هستند توي كشورهاي خارجي بعد از ١٨ سالگي بچه ها بايد از پدر مادرشون جدا بشن و مستقل زندگي كنن ،اونا هم بايد رو پاي خودشون وايسن از كار كوچيك شروع كن تا به پيشرفت برسن البته درك ميكنم كه نقش پدر مادرتون تو تامين نياز روانيتون كمرنگ بوده 

عزیزم ب داداشاتون بگین یه کار و کاسبی راه بندازن.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
منم  چهار تا برادر شوهرم همینجورن باباشون فوت شده وقتی جون بودنذاونا کوچیک ترینشون 29سال داره ک ...

اون دبیرستانیه چرا از جاش تکون نمی خوره مریضه؟؟مگه مامان شون چیکار می کنه؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
اون دبیرستانیه چرا از جاش تکون نمی خوره مریضه؟؟مگه مامان شون چیکار می کنه؟

نه مری نیست از بس کر نکرده ما میریم خونشون ا بیرون نمیاد اگرم بیاد من باید پذیرایی کنم وجمع کنم کلن کار خونه نمیکنه، غذا نمیخوره که ظرف خودشو نشوره چون اونجا هر کی ظرف خوشو میشوره، میگه ابجیم از سن پایین خیلی خواستگار داشت (خیلی خواهر شوهرم خوشگله) ولی مادرشون میگفته باید درس بخونه اونم درس خونده مجرد موند بعدم گفت چرا عروس نمیشی سن بالا ازدواج کرد همون عقد حامله شد بچه اورد الانم طلاق گرفته بچشم مادر شوهرم داره بزرگ میکنه خواهر شوهرم سر کاره حقوقش خیلی بالاس شوهرو ادم حساب نمیکرد اونم زدتش اینم درست پدرشو در اورد

خدایا شکرت🌹