2733
2739
عنوان

دلم برای خانوادم کبابه....

1079 بازدید | 28 پست

از وقتی یادم میاد زندگیه بدی داشتیم....پنج تا بچه بودیم و یه پدر و مادر بداخلاق که دایم به طرز وحشتناکی میزدنمون....تو کل عمرمون تا بحال حتی یه بار با پدر و مادرمون مسافرت نرفتیم...حتی یه عکس دسته جمعی نداریم.....طوری تربیت و بزرگ شدیم که همه با هم سردن....خواهر و برادر سال تا سال همو نبینیم حتی نگران هم نمیشیم!دلیلشم اینه که مادرم یه زن خودخواه و حسوده و همیشه میخواد فقط خودش محور باشه!به همین دلیل همممیشه روابطو تو خانواده بهم میزنه ....در واقع تفرقه میندازه تا حکومت کنه! پدر و مادرم بسیار بی تفاوت به آینده و سرنوشت ما بچه ها بودن....و هییییییچ فکری برای آینده و زندگیمون نکردن.....چهار تا برادرام همشون بالای سی سال و مجرد و بیکار ....نه پول دارن نه پشتوانه.....پدر و مادرم عین خیالشون نیست بخدا....یه شب در میون جلوی این چهار تا پسر مجرد در اتاقشونو میبندن و میرن تو کار خودشون!البته بگم اینم که ندار هم نبودن و نیستن....فقط بسسسسسیار بی مسئولیتن....حتی حمایت عاطفی و روحیشونم ازمون دریغ کردن....فقط من تونستم یه ازدواج نسبتا موفق کنم و خودمو نجات بدم!اونم خدا میدونه با چه شرایطی!امروز برادرمو دیدم بیرون;موهاش ریخته;ریشش کمی سفید شده;غرق دریای غم....رفته برای خودش یه شغل الکی زده و مشغول کرده خودشو!میگفت افسردگی گرفته....سی و هفت سالشه و هنوز هیچ چی به هیچی.....بقیه ی برادرامم همینطور بدبخت!

کاش برادرا زودتر به خودشون میومدن و خودشون واسه خودشون یه کاری میکردن 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم بخدا منم برادرم بیست وهشت سالشه فوق دیپلم داره رفت سربازی نصفه ول کرداومد الانم بیکاره.درکت میکنم سخته واقعا امابرادرمن تقصیرخودشه

میخام ازخودم یه زن قوی ومحکم بسازم یه زنی که فقط وفقط به خودش تکیه کنه میخام وبهش میرسم مهم نیس که بقیه بگن محاله
2738
خانوادتون دارن و نمیکنن/

کیمیاجان هرتاپیکی میرم شمارو هم میبینم مثل من حوصلت سررفته......اون تاپیک جنجالی امروزیادته کارتو تعیدنمیکنم ولی خوشم میوهمرویدادیک

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
من خانمم 

درسته فقط یه خواهر میتونه انقد درد برادراشو بفهمه.خدا به برادرات کمک کنه البته اگه خودشونم بخوان میشه راحته.درسته سی سالش خراب شد ولی دیگه مابقیش رو درست کنن.

2706