1464
1411
عنوان

دلم برای خانوادم کبابه....

921 بازدید | 28 پست

از وقتی یادم میاد زندگیه بدی داشتیم....پنج تا بچه بودیم و یه پدر و مادر بداخلاق که دایم به طرز وحشتناکی میزدنمون....تو کل عمرمون تا بحال حتی یه بار با پدر و مادرمون مسافرت نرفتیم...حتی یه عکس دسته جمعی نداریم.....طوری تربیت و بزرگ شدیم که همه با هم سردن....خواهر و برادر سال تا سال همو نبینیم حتی نگران هم نمیشیم!دلیلشم اینه که مادرم یه زن خودخواه و حسوده و همیشه میخواد فقط خودش محور باشه!به همین دلیل همممیشه روابطو تو خانواده بهم میزنه ....در واقع تفرقه میندازه تا حکومت کنه! پدر و مادرم بسیار بی تفاوت به آینده و سرنوشت ما بچه ها بودن....و هییییییچ فکری برای آینده و زندگیمون نکردن.....چهار تا برادرام همشون بالای سی سال و مجرد و بیکار ....نه پول دارن نه پشتوانه.....پدر و مادرم عین خیالشون نیست بخدا....یه شب در میون جلوی این چهار تا پسر مجرد در اتاقشونو میبندن و میرن تو کار خودشون!البته بگم اینم که ندار هم نبودن و نیستن....فقط بسسسسسیار بی مسئولیتن....حتی حمایت عاطفی و روحیشونم ازمون دریغ کردن....فقط من تونستم یه ازدواج نسبتا موفق کنم و خودمو نجات بدم!اونم خدا میدونه با چه شرایطی!امروز برادرمو دیدم بیرون;موهاش ریخته;ریشش کمی سفید شده;غرق دریای غم....رفته برای خودش یه شغل الکی زده و مشغول کرده خودشو!میگفت افسردگی گرفته....سی و هفت سالشه و هنوز هیچ چی به هیچی.....بقیه ی برادرامم همینطور بدبخت!

کاش برادرا زودتر به خودشون میومدن و خودشون واسه خودشون یه کاری میکردن 

من به سرچشمه امید نه خود بردم راه❤️ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد❤️من خسی بی سر و پایم که به سیل افتادم❤️او که میرفت مرا هم به دل دریا برد❤️

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم بخدا منم برادرم بیست وهشت سالشه فوق دیپلم داره رفت سربازی نصفه ول کرداومد الانم بیکاره.درکت میکنم سخته واقعا امابرادرمن تقصیرخودشه

1485
خانوادتون دارن و نمیکنن/

کیمیاجان هرتاپیکی میرم شمارو هم میبینم مثل من حوصلت سررفته......اون تاپیک جنجالی امروزیادته کارتو تعیدنمیکنم ولی خوشم میوهمرویدادیک

خدایامخلصتم.....یه نگاه بندازببین کسی بابرگ برنده ای ما دلمه درست نکرده😒
من خانمم 

درسته فقط یه خواهر میتونه انقد درد برادراشو بفهمه.خدا به برادرات کمک کنه البته اگه خودشونم بخوان میشه راحته.درسته سی سالش خراب شد ولی دیگه مابقیش رو درست کنن.

1474
کیمیاجان هرتاپیکی میرم شمارو هم میبینم مثل من حوصلت سررفته......اون تاپیک جنجالی امروزیادته کارتو تع ...

😂😂😂مرسی ک منو همه جا میبینی

اره دیگه روز تعطیلیمه کاری ندارم

خوشت اومد ک چی؟؟نفهمیدم چ نوشتی عزیزم

خب با سیاست نمیشه ازشون بگیرید؟

نه هیچ جوره کمک نمیکنن....کاش فقط از لحاظ روحی و عاطفی حمایتمون میکردن ....باور کن هر چهار تا برادرم هر کدوم یه نوع مشکل روحی و اختلال رفتاری پیدا کردن

جواب همرومیدادی کم نمی یاوردی کیمیا

اخه من ی شوخی با اسی کردم و از واژه اکثرا استفاده کردم چون خودم از این حرفا ناراحت نمیشم فکر نمیکردم کسیم ناراحت شه

درسته حواب همه رو دادم ولی اگر دقت میکردید بدترین توهینا و فحشا بهم شد من ذره ای بی ادبی نکردم تو جواب دادن ب کسی.به همون کسایی ک منو بی ادب میدونستن

😂😂😂مرسی ک منو همه جا میبینی اره دیگه روز تعطیلیمه کاری ندارم خوشت اومد ک چی؟؟نفهمیدم چ نوشتی عز ...

داشتم تایپ میکردم دستم خوردارسال شدتهش نوشتم خوشم اومدکم نمی یاوردی جواب همرومیدادی اونم شیک مجلسی

خدایامخلصتم.....یه نگاه بندازببین کسی بابرگ برنده ای ما دلمه درست نکرده😒
1508