2737
2734

من با چندتا از دوستام کلینیک روانشناسی داریم

چه کمکی میتونم بکنم؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

موفق باشید عزیزم .میشه بگید برای گرفتن مجوز چجور اقدام کردید؟من پارسال  بالینی دفاع کردم .کارشناسیمم روانشناسی عمومیه .میخوام از یه جا سرو کنم ولی نمیدونم چجوری .میشه کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موفق باشید عزیزم .میشه بگید برای گرفتن مجوز چجور اقدام کردید؟من پارسال  بالینی دفاع کردم .کارشن ...

مجوز که هفت خوان رستم هست

۳ سالِ تو نوبت مصاحبه نظام هستم

فعلا جواز کلینیک مال یکی از اساتیدمون هست و کلی هزینه پرداخت میکنیم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
مجوز که هفت خوان رستم هست ۳ سالِ تو نوبت مصاحبه نظام هستم فعلا جواز کلینیک مال یکی از اساتیدمون ...

وای انقدرسخته؟؟؟😰

من میتونم یه سوالی بپرسم؟من دانشجوی کارشناسی روانشناسیم..میخواستم بدونم من الان اگ بخوام برم توی یه مدرسه نه به عنوان یه روانشناس،فقط برای کسب تجربه بابچه هادرارتباط باشم میتونم این کارو کنم؟؟یالازمه حتما رفت اموزش پروش و بااجازه ی اونا این کاروانجام داد؟

و درکل من خیلی دوس دارم فعالیت داشته باشم،پیشنهادی دارین؟😅

ممنونم

وای انقدرسخته؟؟؟😰 من میتونم یه سوالی بپرسم؟من دانشجوی کارشناسی روانشناسیم..میخواستم بدونم من الان ...

خب تو مدرسه که اجازه نمیدن

میتونی تو مهد کودک کار کنی...تا بستون یه دوره مربیگری برو بعد میتونی مربی مهد بشی

خب تو مدرسه که اجازه نمیدن میتونی تو مهد کودک کار کنی...تا بستون یه دوره مربیگری برو بعد میتونی مرب ...

نه نمیخوام مربی بشم اخه..

میخوام مثل یه مشاور بابچه هادرارتباط باشم حتی اگ شده زیرنظرمشاورهمون مدرسه..

اخه حس میکنم بعضی وقتا بچه ها خیلی نیاز ب کمک دارن ک نمیگن

من خودم کار الانمم بی ارتباط نیست میخوام یکاری با مدرک انجام بدم .دنبال یه مرکزم بتونم یه مدت باهاشون کار آموزی برم .متاسفانه شهرهای کوچک اینجور امکانات ندارن . 

2738
نه نمیخوام مربی بشم اخه.. میخوام مثل یه مشاور بابچه هادرارتباط باشم حتی اگ شده زیرنظرمشاورهمون مدرس ...

عزیزم باید بلد باشی که به بچه ها کمک کنی

من بعد از دوره ارشد

۲ سال کارورزی رفتم،۲۰۰ ساعت کارگاه های مختلف شرکت کردم

چندین با کتاب dsm  رو دوره کردم تازه شروع کردم به کار بالینی

عزیزم باید بلد باشی که به بچه ها کمک کنی من بعد از دوره ارشد ۲ سال کارورزی رفتم،۲۰۰ ساعت کارگاه ها ...

سلام خوبین ؟من لیسانس روانشناسی عمومی دارم .به قصد کاربالینی بعداز ارشد اومدم این رشته الان میبینم همه میگن سخته و نمیشه و ..... . به نظرتون دیگه ارزش داره ارشد بگیرم ؟برم سراغ آموزش پروش؟شما تاحالا درامدی هم داشتین ؟ببخشید زیاد سوال پرسیدم