2410
2553

خانوما چیکارکنم ب هیچ عنوان قبول نمیکنن ک سز بشم و خیلی خیلی میترسم شده کابوس برام من خانوما خیلی معذرت میخام ک اینو میگم موقع رابطه درد وحشتناکی دارم باخودم میگم من ک این همه درد دارم و نمیتونم تحمل کنم چطور ی بچه بیارم توروخدا از تجربیاتتون بگید اززایمان طبیعی احساس میکنم میمیرم 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

😢😢😢😢منم

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

من یک عدد طبیعیم بعد حدودا ۴ سال زایمان هیچ عوارضی برام نداشته

۱۰۰۰ بار برگردم عقب بازم طبیعیو انتخاب میکنم

فقط شما هم بیمارستان خوب برو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😢😢😢😢منم

هرروز ک ب زایمان نزدیک میشم بیشتر استرس دارم 

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
2720

وای سزارین خیلی سخته من پدرم در اومد تازه خیلی عوارض داره...طبیعی خوبه ادم فقط اون لحظه فقط درد داره بعدش راحته من تا۵ روز درست نمیتونستم راه برم...🙁🙁🙁🙁

تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍

منکه موقع رابطه انقدر ازترس خودمو سفت و جمع میکردم طبیعی زاییدم.نترس کار نشد نداره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
من یک عدد طبیعیم بعد حدودا ۴ سال زایمان هیچ عوارضی برام نداشته ۱۰۰۰ بار برگردم عقب بازم طبیعیو انتخ ...

بنظرتون میشه تحمل کرد وی سوال دارم خیلی ببخشید موقع درد و بچه میخاد بیاد واژن هم گشاد میشه ؟اخه من احساس میکنم خیلی تنگ هس و بچه خفه میشه

2714

ببخشید به نظرتون با معاینه شکم و واژن توسط ماماقدیمی اگه کسی باردار شده باشه و هنوز ۱۰ روز ب پریودی مونده باشه ماما میفهمه بارداره

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

زایمان غیر قابل پیش بینیه بخاطر همین میترسیم

من بر عکس شما از سزارین میترسیدم ولی بنا به دلایلی وسط زایمان طبیعی رفتم اتاق عمل

اون لحظه فقط میخوای که بچت سالم باشه و زودتر بگیری تو بغلت

ان شالله زایمان راحتی داشته باشی و هر جوری که دلت میخواد زایمان کنی عزیزم

منکه موقع رابطه انقدر ازترس خودمو سفت و جمع میکردم طبیعی زاییدم.نترس کار نشد نداره

منم دقیقا مث شماهستم یعنی منم میتونم زایمان کنم ؟

بنظرتون میشه تحمل کرد وی سوال دارم خیلی ببخشید موقع درد و بچه میخاد بیاد واژن هم گشاد میشه ؟اخه من ا ...

یه برش کوچیک میزنن بعدم همونو بخیه میکنن عزیزم اگه باز نشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
زایمان غیر قابل پیش بینیه بخاطر همین میترسیم من بر عکس شما از سزارین میترسیدم ولی بنا به دلایلی وسط ...

ممنون گلم دعام کن خیلی استرس دارم

2706