2737
2734
عنوان

پسر منو بازی نمیدن 😔

1012 بازدید | 56 پست

پسر 2/6ساله دارم که خیلی علاقه به بازی با بچه ها داره ولی متسفانه میبینم که بلد نیست و نمیدونه چیکار کنه .من و همسرم هم ادمای اجتماعی نیستیم و این موضوع که پسرم مثل ما بشه ناراحتم میکنه .در رابطه به 3تا از بچه های فامیل که میانگین سنیشون 5ساله هستن میبینم که پسر منو بازی نمیدن و اون خیلی ناراحت یه گوشه فقط نگاه میکنه دیدن این صحنه ها واقعا عذابم میده چیکار کنم؟؟؟منم تا دیدم کاری نمیتونم بکنم اونجا رو ترک کردم و اومدم خونه ی خودم 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام عزیزم بچه را حتما ببر مهد بین بچه های همسن خودش،نزار از الان سرخورده و گوشه گیر بشه .اعتماد به نفسش میاد پایین

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

من نفهمیدم بچه ات چند سالشه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

عزیزم اگه از نظر مالی براتون مشکل پیش نمیاد حتما پیش مشاور برید چون میگید خودتونم اجتماعی نیستید پسرتون این زمینه رو داره

و با مشاور کاملا درست میشه

یا اینکه چند تا کلاس مختلف بزاریدش و مهدکودک هم موثره

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2738
سلام عزیزم بچه را حتما ببر مهد بین بچه های همسن خودش،نزار از الان سرخورده و گوشه گیر بشه .اعتماد به ...

به نظرم بدترین کار ممکنه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
ب بچه ها قایمکی بگو اگ با پپسرم بازی کنید بهتون جایره میدم اینجوری بازی میکنن

سلام عزیز این اشتباه

نباید بچه ها را شرطی کرد

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

ببرش کلاس نقاشی تا با بچه هاباشه یا خانه بازی خیلی عالیه یا وقتی چند تا از بچه ها هستن و بچتو راه نمیدن خودت برو به بازی دسته جمعی ب بچه ها بگو با مهربونی ک پسرتم جزیی از اون باش

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
عزیزم تو خونه باهاش بازی کن..به چالش بکش بچت بزار یاد بگیره شده هفته ای ی روز هم ببرش مهد

واقعا میخوام این کارو بکنم یا سرای محله .شنیدم خوبه ؟؟!

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

ببرش مهد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706