2737
2734
عنوان

بیاید مادرشوهر

372 بازدید | 32 پست

مادرشوهرم انقدر اذیتم کرده نسبت بهش الرژی پیدا کردم دوس ندارم صداشو بشنوم دوس ندارم باهاش حرف بزنم دوس ندارم اسم بیاد وسط قاطی میکنم حالم عوض میشه یه جورایی ازش متنقر شدم و خودم دارم اذیت میشم چیکار کنم بهتر شم خسته شدم 

خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سعی کن اجازه ندی هیچ کس زندگی رو بهت زهر کنه

روند رو برعکس کن

بذار اون از بی تفاوتی تو اذیت شه

شنیدی میگن اگه دیدی کسی ازارت میده و اذیت میشی از حضورش این ضعفه توست و نشون دهنده تسلط طرفت روی تو

دایورت بهترین گزینه است

یک کیفی هم میده خدا میدونه

من و مادرشوهرم کاری به هم نداریم دوری و دوستی

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 

عزیزم خود مرور خاطراتی که اذیتت کرده باعث میشه دیرتر یادت بره و نتونی فراموش کنی.فقط سعی کن همینکه یادت ووند خودتو سرگرم کنی و حواستو همیشه پرت کنی یادت که بره یکم راحت تر میتونی باهاش کنار بیای.رابطه ت رو براساس احترام ادامه بده و به اندازه ررو و بیا .خیلی حرف نزن فقط درحد چندجمله هم کلام شو

وقتی میبینیمش حرصم میگیره  با وقتی شوهرم ازش حرف میزنه دلم میخواد بمیره فقط مادرش یعنی در. ای ...

دیگه یه وقتایی ادم مجبوره ،سعی کن به رفتار های بدش فکر نکنی

میخواهم بهترین باشم 🙌
2706