2726
عنوان

دوست ندارم دیگه عاشق شم

392 بازدید | 14 پست

نمیخوام دیگه جایی دلم بلرزه

کاش میشد کسی‌ رو دیگه دوست نداشت(جنس مخالف)

کاش میشد زندگی همینطوری ادامه داشته باشه بدون عشق غیر همجنس

این روزا دوست دارم چشمامو ببندم و آینده ی عاطفی رو ببینم از هر لحاظ دچار درگیری شدم با خودم

میشه یه نفر به جایی برسه بتونه کسی رو دوست نداشته باشه؟

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

گاهی وقتا تصمیم میگیرم تنهایی رو انتخاب کنم اما به ۳۰ ۴۰ سال آینده که فکر میکنم....

گاهی هم دلم شونه ی امن میخواد

با خودم نمیدونم چند چندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق که دوبار پیش نمیاد...نترس دیگه نمیشی...همون بود و تمام

حرفتونو قبول ندارم آخه میاد ناجور😞

2728

تا من یکیو فراموش میکنم دوباره عاشق میشم واین چرخه ادامه داره یه بارنشد راحت واسه خودم زندگی کنم انگارهمه چیز دس به دس میدن هرازچندگاهی عاشق یکی بشم 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
گاهی وقتا تصمیم میگیرم تنهایی رو انتخاب کنم اما به ۳۰ ۴۰ سال آینده که فکر میکنم.... گاهی هم دلم شون ...

منم دقیقا مثل تو میگم تنها زندگی میکنم تا آخر عمرم ولی وقتی به پیری فکر میکنم میمونم که چی بگم

مرسی خداجونم❤

اره میشه من تونستم تو هم میتونی الان 34 سالمه تنهایی سفر میرم میگذرونم خیلی هم خوبه محتاج هیچ خری هم نیستم . بشین درستو بخون کار کن فقطططط پول داشته باشی حلههه

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
تا من یکیو فراموش میکنم دوباره عاشق میشم واین چرخه ادامه داره یه بارنشد راحت واسه خودم زندگی کنم انگ ...

الامصب دل نیست که دروازه ی . البته ببخشید جسارت کردممم 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
اره میشه من تونستم تو هم میتونی الان 34 سالمه تنهایی سفر میرم میگذرونم خیلی هم خوبه محتاج هیچ خری هم ...

مستقل زندگی میکنی؟

مطمئن باش وقتش که بشه یه نفر میاد که به قول خودت شونه امنت میشه تکیه گاهت میشه و دیگه هیچوقت نمیره و ...

نمیدونم بگم ان شاءالله یا بگم خدا نکنه

حرفتونو قبول ندارم آخه میاد ناجور😞

خودمم قبول ندارم خخخخخخخ...اگه پیش اومد قبلی دیگه عشق نبوده اینو دیگه درست گفتم

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2706