2703
2553
چیکارا کردین هم خودتون هم شوهر

شوهرم کاری نکرد من مشکل داشتم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

چن روز عقب بیفته حامله ای😐😕😕😕باید تست بزنیم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ورزشم کردم قبلا بی تحرک بودم شروع کردم پیاده روی وورزش چون دکتر گفته بودبهم تا تنبلی تخمدانت برطرف شه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2456
من تا پارسال مداوم پریود بودم همش لک میومد دیگه رفتم دکتر و ۳ دوره دوفاستون خوردم وبا دوسالم متفورمی ...

منم پریودام ده تا دوازده روز عقب میوفته . شما اونوقت هر چند وقت رابطه داشتی ؟   هر یه شب در میون ؟ میشه بگی از چندم سیکلت و هر چند روز اقدام میکردین ؟

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
چ مشکلی من تنبلی دارم پلی کیستیکم اگ شماهم هستین منو راخنمای میکنید

نوشتم گلم بالاتر من کیستم داشتم تو بارداری که ماه سوم برطرف شدش

منم پریودام ده تا دوازده روز عقب میوفته . شما اونوقت هر چند وقت رابطه داشتی ؟   هر یه شب در میو ...

من تو اون ماه فقط دوبار انجام دادم مشکل داشتم سرهمون دوبار شد چون دکترم گفت شانس اوردی  دقیقا روز تخمک گذاریت بوده

2714
من تا پارسال مداوم پریود بودم همش لک میومد دیگه رفتم دکتر و ۳ دوره دوفاستون خوردم وبا دوسالم متفورمی ...

مباااارکهههه  میگن هرچی بیخیال تر باشی بهتره ولی مگه میشه بهش فکر نکرد،منم واسه تنظیم پری بهم ۴دوره دوفاستون داد خوردم،۳ماه اقدام داشتم فعلا که خبری نشد تا نشاا. ببینم خدا چی میخواد سعی میکنم روحیمو نبازم 

مباااارکهههه   میگن هرچی بیخیال تر باشی بهتره ولی مگه میشه بهش فکر نکرد،منم واسه تنظیم پری بهم ...

نه اصلا روحیه باختن نداره والا منم فکرشو نمیکردم بشم ولی شد 

چن روز عقب بیفته حامله ای😐😕😕😕باید تست بزنیم

معمولا میگن ی هفته تا ۱۰روز از وقت پری بگذره،آره از وقت پریودت که گذشت بی بی چک بزن

چندروز مونده به موعدت؟

منم پریودام ده تا دوازده روز عقب میوفته . شما اونوقت هر چند وقت رابطه داشتی ؟   هر یه شب در میو ...

منکه رفتم دکتر گفت هر ی شب درمیون،ماهایی که نامنظمیم اینطوری شانس بارداریرو بالا میبره

معمولا میگن ی هفته تا ۱۰روز از وقت پری بگذره،آره از وقت پریودت که گذشت بی بی چک بزن چندروز مونده به ...

یک هفته

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2706