2737
2734
عنوان

فعالیت های نوزاد۸ماهه

210 بازدید | 36 پست

دوستان سلام،پسرم امروز ۸ماهه شده،یعنی فردامیشه ۸ماه و یک روز...کیا بچه این سنی دارن،میخوام ببینم تواین سن باید چه کارایی بلدباشن؟

من ۸ ماه و سه روزه دارم

چهاردست و پا

میشینه

از چیزای بلند میگیره روی نوک پاهاش وایمیسه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرخودم که دوتا دندون از پایین داره،کامل میشینه،غلت میزنه،دورخودش میچرخه،سینه خیزعقبکی میره،وچچندروزی میشه که حالت چهاردست وپامیمونه ولی حرکت نمیکنه،دس دسی میکنه،نی نای نای هم تاحدودی...د د ...ب ب میگه

2728

عزیزم من بچه ندارم ولی بچه داداش من تا قبل 1 سالش کامل راه رفت حتی میتونست تند حرکت کنه در حد دویدن ولی خیلی دیر حرف زدن 2 سالش شده بود که حرف زد 

شهزاده و پرنسس
2738
ای جان..خداحفظش کنه،قد ووزنش چنده؟

وزنش ۸ و ۵۰۰ ( البته نمودار قد و وزن پسرا با دخترا فرق داره و پسرت وزنشون بیشتره) قدش هم الان یادم نیست ولی روی نمودار نارنجی بالای سبز هست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
ای جان..خداحفظش کنه،قد ووزنش چنده؟

تولدش ۲۱۰۰

۷ ماهگی ۷۱۰۰ بود الانو نمیدونم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
خودش بدون کمک بشینه دست بزنه ب آهنگ واکنش نشون بده ینی یه حرکاتی مثل رقص اسمشو بشناسه صدای پدر ماد ...

پسر من نانای نمیکنه ،حزب الهیه😅😅😅😅😅😅

ولی آهنگ بزارم بلند بلند میخنده

تولدش ۲۱۰۰ ۷ ماهگی ۷۱۰۰ بود الانو نمیدونم

آخی چه قدر کوچولو بودم الان خوبه وزنش ؟ دختر عموی من بچه ش دختره یک و نیم کیلو گذاشتنش دستگاه تو 12 روز شده یک کیلو هشتصد طفلی خودشم 41 سالشه با هزار مصیبت ازدواج کرد بیچاره اینم از بچه ش 

شهزاده و پرنسس
2706