2733
2739

یکسال و نیمه ازدواج کردم نزدیک سه ماهه خونه بابامم راضی نمیشه خونه جدا بگیره بهم گفت تمام حقتو هم بهت میدم بچه هم برای خودت طلاقت میدم ولی از خانواده ام جدا نمیشم..

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

مردا خیلی شورشو دراوردن دیگه

منم دوماهه خونه بابامم

بهم گفته همه چی رو ببخش ،تعهد بده من برده ام و...

تا قبولت کنم هه

گفتم آره حتما کورخوندی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه لجباز و یک دنده!!!! تو هم قید همچین مردی رو بزن که ارزش زن و زندگی رو نمیدونه

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
مردا خیلی شورشو دراوردن دیگه منم دوماهه خونه بابامم بهم گفته همه چی رو ببخش ،تعهد بده من برده ام و ...

اگه حضانت بچه رو بده من پا رو دلم میزارم و جدا میشم

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
2738
چه لجباز و یک دنده!!!! تو هم قید همچین مردی رو بزن که ارزش زن و زندگی رو نمیدونه

اره بخدا بهش گفتم اگه حضانت بچه رو بهم بدی بدنیا هم اومد نمیزارم ببینیش تا قرون اخر مهریه ام رو هم مطالبه میکنم حق رحم هم میخوام نفقه ام رو هم میگیرم مطمئن باش خیلی بیشتر از پول خونه میشه

گذشتن راحته برات؟ ای خدا قبل بارداری مشکل داشتین؟

بارداریم نا خواسته بود راحت نیست خیلیم سخته ولی اون تلاشی برای زندگیمون نمیکنه خانواده اش  براش اولویته تو تایپکای قبلیمم ببینی میبینی چقد خانواده ش با من بدن 

بارداریم نا خواسته بود راحت نیست خیلیم سخته ولی اون تلاشی برای زندگیمون نمیکنه خانواده اش  براش ...

منم تو همچین شرایطی ام بااین تفاوت که باردارنیستم

خوبه شوهرت میگه حقتومیدم مال من میخواد مجانی راحت شه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706