2726
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 228748 بازدید | 7885 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاخه جا ادویه خودم چینی خریدم بخاطر همون میگم اضافیه 

اها باشه پس بخر😍

چه رنگی؟

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

[QUOTE=87606644]من که پلوپز و چرخ گوشت و آبمیوه گیر و چایی ساز خریدم فقط یه همزنم میخام بخرم دیگه بغیر از اینا چیزی ...[/QUOTEخوب میکنی مبارکت باشه عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728
بنظرم سرخ کن اضافیه فقط روغن استفاده میکنه خودم میریزم تو ماهیتابه سرخ میکنم دیگه سرخ کن میخوام چیکا ...

اره ولی کاراییشم تعریف میکنن

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
همون رنگی که الان فرستادم خوبه؟؟استیله

از استیل خوشگلتر هم هست منم سرویسم استیله 

ولی صفحه های قبل بگرد رنگای کرم ، طلایی ، مشکی در طلایی خیلی شیک بودن😍

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
از استیل خوشگلتر هم هست منم سرویسم استیله  ولی صفحه های قبل بگرد رنگای کرم ، طلایی ، مشکی در ط ...

اره داشتش.ولی نمیدونم چه رنگی بخرم یا باید مشکی بخرم یا نقره ای چون وسیله هام مشکی نقره ای هستش

همه کسم دخترم❤
بعد خانوما سرویس پلاستیک کامل خریدین یا چیزایی که لازم بوده رو جدا کردین؟؟

من هر چی لازم داشتم جدا جدا خریدم 

2706