2703
2553

سلام دوستان بنا به در خواست دوستان

این تاپیک رو زدم تا درمورد جهیزیه

از هم راهنمایی بگیریم 🌹

هرکی پایه هست بیاد🙋

خودمم در حال خریدم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

نصف جهیزیه رو باید مرد بخره. همین اطلاعاتو دارم   

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
من چند سال پیش خریدم ولی همیشه پایم🤪🤪🤪🤪

مرسی 💜بازم تجربه همیشه خوبه

راهنمایی کنید

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘

من یه ساله ازدواج کردم فقط چیزای واجبو خریدم و خیلی راحتم سوالی داشتین بپرسین

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
چطوری خودت نداشتی ازدواج نکردی یا جهیریه نبردی  اگه دومی چطوری

پولشو از بابام گرفتم 

ولی خاهرم میگه شوهر ایند ه ام باید حتما خودش کار داشته باشه و 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
سلام ،شما چیا خریدید تا الان؟ مارک و قیمت رو لطف میکنید بفرمایید؟

من برقیا خورده ریزا وخیلی چیزا رو خریدم

فرش وسرویس چوب وا...اینا مونده هنوز

من پنجاه هزار بار رفتم مغازه ، بازار ،پاساژ همه جایی که لوازم خونگی داشت رو گشتم ...خلاصه خودم رو کشتم ..باورتون نمیشه اما واسه ی چاقو شهر رو زیرورو کردم خلاصه پدر همه رو در آوردم ...

2706