1648
1605
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 138192 بازدید | 7570 پست
سلام خانووووم خوبم تو خوبى؟ منم دلم براى همتون تنگيده🤪

سلام خداروشکرمنم خوبم😍

چخبرا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

اره خوشگلن ولی زود کثیف میشن☺

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦄🥳🌈❄️ تیکر به وقت دومین سالگرد عروسیمون🌈👩‍❤️‍👨                                                         پدرم هیچوقت نگفت 💓دوستت دارم 💓 همیشه ثابت کرد....
اره خوشگلن ولی زود کثیف میشن☺

سلام دیگ همه رنگای خوشگل زود کثیف میشن😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

والا خبرى نيس درگير كاراى خونه ام تو چ خبر؟ 

منم سلامتی

اومدم پیش نامزدم😍

1522
خوش بگذره گلم منم پس فردا ميخوام برم دلم تنگيده براش😬

بسلامتی😃

سلام دیگ همه رنگای خوشگل زود کثیف میشن😍

اره ، من برگردم عقب بازم کرمو انتخاب میکنم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦄🥳🌈❄️ تیکر به وقت دومین سالگرد عروسیمون🌈👩‍❤️‍👨                                                         پدرم هیچوقت نگفت 💓دوستت دارم 💓 همیشه ثابت کرد....
اره ، من برگردم عقب بازم کرمو انتخاب میکنم😂😂😂

کرم هم لکه میگیره 😃

کرم هم لکه میگیره 😃

اره خیلی😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620

سلام بچه ها هنوز هستین؟من میخوام لحاف و تشک جهیزیه بخرم

ب نظرتون چی بهتره ک ارزونتر دربیاد؟روتشکیارو خودم میتونم بدوزم اما بار توش چی باشه؟الان چی میزنن توش؟

و چند دست باشه بهتره؟؟

اعع راستي الان يادم افتاد سرويس پذيرايي ام خريدم.من خورشيديه وايسا از نت عکسشو بدم.18 نفره گرفتم.ميو ...

منم میخوام بزرگارو ایرانی بخرم کوچیکاشو خارجی.پیدا میشه که مدل هم باشن؟

1432
و یکم باهام حرف بزنین برقی ریزارو مشکی و استیل خریدم الان پشیمونممیگم کاش سفید گرفته بودم   &nb ...

برعکس منی، من سفید گرفتم وپشیمونم چرا استیل مشکی نگرفتم، استیل مشکی انگار همیشه نوه، اما سفیدا زودتر کثیف میشن و از قیافه میفتن 

منم میخوام بزرگارو ایرانی بخرم کوچیکاشو خارجی.پیدا میشه که مدل هم باشن؟

ارع عزیزم پره اتفاقا😃فقط به فروشنده بگو دیگه خودت بهترین کارو میکنی چون قیمتش خیلی برات مناسب درمیاد 

برعکس منی، من سفید گرفتم وپشیمونم چرا استیل مشکی نگرفتم، استیل مشکی انگار همیشه نوه، اما سفیدا زودتر ...

جدی؟منم پشیمونم همش میگم کاش سفید گرفته بودم همیشه مده تمیز دیده میشه

1628