2410
2553
عنوان

فرق قطار توربو ترن با پردیس چیه؟

11750 بازدید | 16 پست
بچه ها کسی میدونه فرقشون چیه؟

پردیس تهران مشهد 25 تومنه
توربوترن از 16 تومن داره تا 26
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
توتی حان عزیزم من دو ماه پیش که رفتن مشهد با مامی و ددی با همین پردیس رفتیم و خیلی هم خوب بود

من همش میترسیدم که نکنه پاهام خسته بشه و ورم کنه ولی دیدم نهههههه خیل یهم خوبه!هم زود میرسی هم بارت فیلم و موزیک میزارن که اصلا گذشت زمانو احساس نمیکنی و هم پذیراییش خوبه و هم غذاش خوب و قابل قبول بود()0نسبت به قطارای سبز یا غزال و ..)و هم همه چی داشت و اگه هله هوله هم بخوای که میدونم دوست داری دارن خودشون

صندلیش هم راحته ..خیالت راحت
صبح راه میفتی نهار میرسی مشهد

تازه بازم خواستی بگم بهت
آره توت فرنگی جون میشه چون فقط به کیفیت و سرعتش بستگی نداره !
در واقع شرکت ها با هم قیمتاشون فرق میکنه
مثلا قطارای شش تخته درجه یک رو دیدی که ؟ خیلی ساده و قدیمین و بیشتر خطوط دارن ازشون
چون بخشی از قطارها دست بخش خصوصیه ، قیمتاشون متفاوته!
مثلا از تهران به اهواز وبلعکس همین قطار تا پارسال که بخش خصوصی نداشت نزدیک 6000 تومن بود
حالا همین قطار تو بخش خصوصی شده هفده هزار تومن ! و دولتیش همون قیمت قبله !
دوتاش هم هست! ولی هییییییییییچ فرقی با هم ندارن ! نه از سرعت نه کیفیت!
فقط آدم شانس بیار ه روز و ساعت حرکت ارزون بلیط گیرش بیاد خوبه !
سلام
ما هفته قبل رفتیم مشهد . رفت با پردیس بود برگشت با توربوترن . پردیس خیلی تمیز و بزرگ و راحت بود صبحانه نهار سرد و میان وعده دادن. و خداییش تا مشهد خسته نشدیم و اصلا صدا نداشت 8 ساعت هم تا مشهد رفت
موقع برگشت با توربو ترن بودیم اولا کوچک بود و 4 نفر روبروی هم نشستیم و راحت نبود دوما نسبت به پردیس کثیف بود . صبحانه دادن ولی نهار و میان وعده نداشت. سر و صدا هم نسبت به پردیس زیاد داشت و خیلی خسته شدیم 10 ساعت تو راه بودیم
2706