2703
2553
عنوان

بیاین کمک ،،واسم برنامه ریزی کنید

160 بازدید | 19 پست

سلام خانوما من شوهرم هر شب حقوق میگیره،،شبی۷۰تومن،،،

الان صفریم

اما هر ماه۲۷باید۴۰۰قسط بدیم

هرماه۱۰باید۶۰۰قسط بدیم

واقعا خستم نه پس انداز نه لباس نه خرج خونه رو برنامه نیست چون ماهیانه حقوق نمیگیره همیشه هم صفریم،،خیلی دیگه اعصابم خورده همش باید جم کنم قسط بدم اگه تونستم خرید خونه ،شما جای من باشید چیکار میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب اینجوری سخته ولی سعی کنین مثلا از ۷۰ تومن یروز چیزایی که میخواین رو بخرید بعد روز بعدش ۵۰ یا ۶۰ تومن از حقوقشون رو بذار کنار روز بعد مثلا ۳۰ تومنشو نگه دار بقیشو خرج کن 

من خودم میدونم که اینکار تو این دوره الان که دوتا پلاستیک سیب زمینی پیاز ۶۰ .۷۰ تومن میشه خیییلی سخته اما وقتی چاره ای نیس چیکار میشه کرد

لعنت بر باعث و بانیش

آنکه با زندگی میسازد،زندگی را میبازد.با زندگی نساز، زندگی را بساز✌😊

یه کارت بزار برای   قسط ۲۷ پول بریز داخلش تا  جمع بشه یه کارتم برا خرید روزانه مثلا روزی ۵۰ بزار  برا قسطاتون  روزی ۲۰ هم برای مخارخ خونه یه جا جمع کن هفتگی برو خرید 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»

من و شوهرم تصمیم گرفتیم واسه خودمون هدف تعیین کنیم که به خاطر اون هدف هم که شده پول جمع کنیم

مثلا" لپ تاپ : دو ماه به حقوقش دست نمیزنیم تا بتوونیم لپ تاپ بخریم(منظورم پولیه که بعد از قسط دادن می مونه)

یا هر ماه یه تیکه طلا بگیریم حتی اگه شده یه تو گردنی کوچیک(بدون کارمزد)

قلکم خوبه اون موقع ها که شوهر منم روزانه حقوق می گرفت بلا استثنا هر شب یه مبلغی رو می ریختیم تو قلک

2714
خب اینجوری سخته ولی سعی کنین مثلا از ۷۰ تومن یروز چیزایی که میخواین رو بخرید بعد روز بعدش ۵۰ یا ۶۰ ت ...

وای به خدا خسته شدم،،پارسال من دوبرابر الان قسط میدادم امسال گفتم خوبه کم شده یکم به زندگی برسم اما نمیشه اصلا،،،فکر میکنم من بلد نیستم نه لباس نه اسباب بازی نه طلا هیچی

من و شوهرم تصمیم گرفتیم واسه خودمون هدف تعیین کنیم که به خاطر اون هدف هم که شده پول جمع کنیم مثلا" ...

هدف شوهرم امسال خریدن پژو حالا شاید چند سال طول بکشه،،اما سرد شده چون دیگه منم کم اوردم

یه کارت بزار برای   قسط ۲۷ پول بریز داخلش تا  جمع بشه یه کارتم برا خرید روزانه مثلا روزی ۵ ...

مثلا الان صفریم از امشب من باید جم کنم تا۲۷،بعد دوباره تا دهم اصلا هنگ کردم به خدا خسته شدم از بی برنامگی

هدف شوهرم امسال خریدن پژو حالا شاید چند سال طول بکشه،،اما سرد شده چون دیگه منم کم اوردم

می فهمم چی می گی عزیزم تو این اوضاع تا پول جمع می کنیم یه چیزی بخریم می بینیم دوبرابر شده ولی خوب از هدفای کوچیک شروع کنید 

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

ناامید نشو

انرژی مثبت تزریق کن به زندگیتون

اره از امشب جمع کن ۵۵تومن بزار برا اقساطتتون ۱۵ تومن روزی براز برا خرید  اخر هفته برید خرید   یا میتونی دوروز  اول ۱۴۰ برداری مایحتاج خونه رو بخری  و قناعت کنی    از  دوروز دیگه یه کارت برداری هر شب ۷۰ بزنی بهش ۱۰ روز میشه ۷۰۰ ۲۰ روز میشه ۱۴۰۰  قسطاتون رو راحت میرسونید  ۴۰۰ هم اضافه میاد برای خودتون 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
وای به خدا خسته شدم،،پارسال من دوبرابر الان قسط میدادم امسال گفتم خوبه کم شده یکم به زندگی برسم اما ...

نه فداتشم پارسال اوضاع بهتر بود امسال خیییلی گرون شده چیزا

اگه به کارتشون میریزن که حتما هرشب ۳۰ یا ۴۰ تومنشو بریز توی یه کارت دیگه اصلا هم بهش دست نزن مگگگگر خیلی ضروری باشه 

اگرم دستی بهشون حقوق میدن یه قلک بخر و هرشب مول بریز توش حسابشم حدودا داشته باش که سر موعد قسط که رسید کمتر نباشه یهو

آنکه با زندگی میسازد،زندگی را میبازد.با زندگی نساز، زندگی را بساز✌😊
2706