2737
2734

پیرو تاپیک قبلیم که گفتم شوهرم گاهی ت ر یا ک می کشه و بعدش گریه و قسم که ترک میکنم اما نمیکنه...

امروز دیگه اومدم خونه بابام.نمیدونم چی شد یهویی ترکیدم از گریه و گفتم بهشون.فک میکردن تقصیر منه که همش الکی قهر میکنم.بابام لباس پوشید رفت بیرون.فک کنم بده سراغ شوهرم...

فقط طفلک بچم...😔😔😔

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

كاش باهم براي اخرين بار صحبت ميكردين و يه فاصله زماني رو مشخص ميكردي براش براي ترك كردن بعنوان آخرين فرصت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
كاش باهم براي اخرين بار صحبت ميكردين و يه فاصله زماني رو مشخص ميكردي براش براي ترك كردن بعنوان آخرين ...

به اندازه موهای سرم باهاش حرف زدمو قول داده...

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2738
به اندازه موهای سرم باهاش حرف زدمو قول داده...

پس تموم شه رابطتون بهتره با اين وضعيت يه زن پير و سرخورده ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
[QUOTE=86703575]به اندازه موهای سرم باهاش حرف زدمو قول داده...[/QUOTEپیش خودت می کشه یا دزدکی؟؟

قبلا پیش خودم بود...الان میبینه همش گریه میکنم یواشکی...

بچه ات چند سالشه؟ بهش فرصت بده پا به پاش برو تا ترک کنه بخاطر بچت...اگه هنوز دوسش داری تنهاش نذار.. ...

۱.۵ سالشه.سراغ اونا نمیره تو ادارش تابلو میشه

بنظرم درمان نداره منم زیاد دیدم اینجوری ولی شوهره هنوز داره میکشه

😔😔😔

2706