2733
2739
عنوان

چجوریه

126 بازدید | 22 پست

که وقتی همسایه بالایی ما حتی دستشویی هم میره ما میفهمیم اونوقت هرچی به مادر شوهرم میگم صدا ما پایین میاد میگه نهههه اصلاا تازه با اینکه سرو صداهای خودمونم داریم اونقدر ساکت نیستیم گاهی میگم نکنه میخواد حرفای مارو بشنوه اینطوری میگه که یه وقت ما یواش حرف نزنیم منم که همششش دارم غیبتشونو میکنم😅😅😅

کاربر قدیمی هسدم(کی به کیه🤪😜)

صداي لوله توو آپارتمان زياد شنيده ميشه ولي دليل نميشه صدا هم به همون اندازه بره خونه مردم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
صداي لوله توو آپارتمان زياد شنيده ميشه ولي دليل نميشه صدا هم به همون اندازه بره خونه مردم

دستشویی مثال بود کلا همسایه بالایی انگار با ما دارن زندگی میکنن حتی چندتا رازشونم میدونم😅😅😅

شما صدای حرف زدن همسایه بالایی رو میشنوید؟ شاید همسایه بالایی بنسبت شما خیلی سروصداش بیشتر باشه

دستشویی مثال بود کلا همسایه بالایی انگار با ما دارن زندگی میکنن حتی چندتا رازشونم میدونم😅😅😅

2706