2733
2734
عنوان

زايمان زودرس در ٣٥ هفته

182 بازدید | 9 پست

الام ٣٥ هفته ٥ روزمه چون سركلاژيم از اول احتمال زايمان زودرس داشتم الان اگه خدايي نكرده بچه بدنيا بياد مشكلي هست ؟؟ هفته ٢٨ هم امپول ريه زدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه تو همه جا خوندم از۳۶هفته بچه کامله

دیگه شماکه امپول ریه هم زدی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731

من هفته 33 خونریزی افتادم ..و بستری شدم هفته 34 و 5 روز زایمان کردم و 1 ماه تو دستگاه موند ...هم ریه اش تکمیل نشده بود هم تنفسش مشکل داشت ...ولی برای شما خوبه اگه تا هفته 36 به بالا میگن دستگاه نمیره چون خیلیا تو بیمارستان هفته 36 رفتن زایمان مشکلی نداشتن ولی بعضیام بچه اشون 3 یا 4 روز ان آی سیو موند...سعی کن استراحت کنی هفته ات بره بالاتر خیلی خوبه

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

این آمپولا اثرش تا ۳ روزه بتامتازون رو میگم ها چون منم قبلا زدم دکتر میگفت برا کسی ک میخواد زایمان کنه و زوده میزنن ک ریه ها اون لحظه آماده بشه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

نه هیچی نمیشه اگ دنیا بیاد کلا بچه از ۳۶ هفته کامله 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

دوست من35هفته مجبور به زایمان شد .کیسه آبش ترکید.اصلابچه نیاز به دستگاه هم پیدا نکرد.طبیعی زایمان کرد و فرداش هم مرخص شد.نگران نباش

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.