2733
2734
عنوان

شما درمورد تست بارداری با حبه سیر (طب ابوعلی سینا) اطلاعات دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125036 بازدید | 183 پست

سلام،من امتحان کردم ب شدت بو توی گلو میپیچه وقتی بازدمتو میدی بیرون اگه باردار نباشی،حتی اگه کسی پیشتون باشه کاملا بوی دهنتونو میفهمه.

اونایی هم که میگن بهداشتی نیست و غیره باید بگم ک سیر یه آنتی بیوتیک طبیعی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من دیشب یه حبه سیر روبانخ که باسوزن ازش عبور داده بودم واردواژنم کردم وصبح موقع نماز خارج... هیچ بویی رو در دهان وبینی احساس نکردم

من چن رواز اتمام پریودیم میگذره وباردارنیستم

دلیل اینکه هیچ بویی نشنفتم چی میتونه باشه؟

من بچه هم ندارم ۱۱ ماهه اقدامم ومنتظر نی نی ام

2728

سلام . گذاشتن  سیر داخل واژن هیچ خطری نداره. لوله رحم اونقدر باریک هست که سیر نمیتونه بالا بره. با دستشویی رفتن راحت بیرون میاد. اگرم میترسین میتونین با سوزن سوراخش کنین و یه نخ ازش رد کنین تا هروقت خواستن سیر رو بیرون بکشین. 

سیر علاوه بر تشخیص بارداری درمان عفونت هم داره. 

اگه سیر را گذاشتین و بو احساس نکردین و باردار نبودین علتش چسبندگی لوله رحمه که بهتره خودتونو به دکتر نشون بدین

احتمال زیاد چسبندگی لوله رحم دارین حتما دکتر خودتونو نشون بدین. 

وااای خدانکنه...سونو رفتم گف تنبلی تخمدان داری..عفونت هم ندارم چرا منی که تاحالا باردارنشدم وعفونت وجراحی نداشتم لوله هام چسبنده باشه؟؟

هفته دیگه به دکترم میگم ببینم نظرش چیه بهتون میگم

دعاکنید چسبندگی نداشته باشم

2738
ان شاءالله چیزی نیس و زود باردارمیشید براماهم دعا کنید

انشا...همه ی کسانیکه منتظرن خدابهشون بچه بده من که خیییلی تنهام  یکساله منتظرم  و تازه که رفتم سونوگرافی گف تبلی تخمدان داری

آزمایشات خونمم هیچ مشکلی نداشت خداروشکر

2706