2726
عنوان

من خدایی دارم...

5019 بازدید | 30 پست

من خدایی دارم که پدرانه و عاشقانه هوای بی پناهی ام را دارد

به من سخت می گیرد تا سرسخت شوم ، خودم را باور کنم ، و روی پای خودم بایستم .

گاهی رهایم می کند تا گم شوم و از دور مراقب است تا ببیند چطور مسیر را پیدا می کنم و موفق می شوم و هرکجا که لازم شد دستانم را می گیرد و هدایتم می کند ، بی آنکه حواسم باشد .

مرا لبه ی پرتگاه می برد تا از ترسِ افتادنم ، پرواز را بلد شوم ، ولی من خودم بارها زمان اوج گرفتنم ، آغوش مهربانش را پشت سرم دیده ام که محتاطانه در تمام شرایطی که ترسیده بودم ، مراقبم بود و هوایم را داشت !

در تمام لحظاتی که اشک می ریختم و فکر می کردم هیچکس را ندارم ؛ او بود و دلداری ام می داد ،

او بود و نوازشم می کرد ،

او بود و برایم اتفاقاتِ خوب می فرستاد تا لبخند بزنم

و لبخند می زد ، وقتی که پیروز می شدم

من اما نمی دیدم

من اما نمی فهمیدم !

او همیشه بود

او همیشه هست ...

کسی که یک نگاه مشتاقِ پدرانه اش برای قوی تر شدنم کافیست !

و من عاشق و سرسپرده ی همان خدایی ام که دارد هر روز و به هر طریقی که شده از من آدمِ بهتری می سازد ...

#نرگس_صرافیان_طوفان

| @ntoofan |

قشنگ بود گفتم شما هم بخونید حتی اگه ناامیدید❤😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

💓💓✌️

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💓💓✌️

خوندی خدایی؟😂😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

چرا یه خدایی نداریم که اینقدر نامحسوس هوامونو نداشته باشه ؟!حالا نمیشه قبل از اینکه بفرستتمون لبه ی پرتگاه،یه کلاس آموزش پرواز بذاره یا کلا ترس رو برامون بی معنی کنه ؟! من که همیشه میگم !من خدا ندارم   

واقعا قشنگ بود. هروقت اشتباهی میکنم و بابام منو میبخشه. هر وقت بابام کاری میکنه برام که خیلی خوشحال یا آروم میشم با خودم میگم پدر منو خدا آفریده و وقتی بابا انقدر مهربونه که مهرش فقط یه قطره از محبت خداست پس ببین خدا چقد ما رو دوس داره و مراقبمونه و واقعا با این فکر خیلی خیلی خیلی آروم میشم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خوندی خدایی؟😂😂😂

آره خدایی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
چرا یه خدایی نداریم که اینقدر نامحسوس هوامونو نداشته باشه ؟!حالا نمیشه قبل از اینکه بفرستتمون لبه ی ...

خدا به انسان عقل و فطرت داده که خوب رو از بد بشناسه و برای راهنمایی کتاب و پیامبر فرستاده و قوائد و اصول رو یاد داده. ما به خودمون بد می کنیم و میندازیم گردن خدا😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چرا یه خدایی نداریم که اینقدر نامحسوس هوامونو نداشته باشه ؟!حالا نمیشه قبل از اینکه بفرستتمون لبه ی ...

خدای محسوس محدوده

دیدی مامانا پشت بچه وایمیسن و میزارن بچه خودش راه بره تا بخوره زمین یاد بگیره؟

خداهم میخواد خودت وایسی رو پاهات ولی ولت نمیکنه 

من خیلی کارا کردم خیلی گناها خیلی اشتباها ولی ولم نکرده

طبیعیه که تو یه برهه سخت فک میکنی نیست

ولی بعد که این دوران سختت هم تموم شد به وجودش ایمان میاری

آره خدایی😂

مگه تو شیرازی نیسی؟😐😂😂😂

واقعا قشنگ بود. هروقت اشتباهی میکنم و بابام منو میبخشه. هر وقت بابام کاری میکنه برام که خیلی خوشحال ...

عزیزم😍😍😍

مگه تو شیرازی نیسی؟😐😂😂😂

چرا😂الان از زیر پتو دارم میخونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706