1472
1411

خانم های عزیزو خوشکل من ۴شنبه انتقال جنین داشتم دوست دارم موفق باشه چیکارا باید بکنم چه کارایی نکنم تا ایشالله  مثبت بشه 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473
فدات شم مرسی عزیزم باشه مال شما مثبت شد

والا من تو این راه خیلی ماجرا داشتم بار اول مثبت شدم حامله شدم ولی زایمان زودرس کردم بعد از اونم چند بار انتقال دادم ولی منفی شد الانم دوبارهوارد سیکلش شدم تا بازم انتقال بدم.

ان شاالله مثبت میشی عزیزم.

کجا انتقال دادی؟

خدایا شکرت...
1449

ان شالله که مثبت میشه و انتقالت با موفقیت باشه عزیزم😍😍😍😍

منم میخوام ای وی اف کنم ان شالله

میشه بگید چندتا جنین واستون انتقال دادن؟

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶
ان شالله که مثبت میشه و انتقالت با موفقیت باشه عزیزم😍😍😍😍 منم میخوام ای وی اف کنم ان شالله میشه ...

عزیز ۳تا دوست دارم مثبت بشه و اگه خدا خواست دوتاش لااقل بمونه

عزیز ۳تا دوست دارم مثبت بشه و اگه خدا خواست دوتاش لااقل بمونه

به امیدخدا 😍😍😍

دکتر من گفته واسم یکی میذاره.یعنی دوقلو نمیشه دیگه؟؟

مطمئنم روزی میای بغلم عزیز دلم .اونروز بهترین روز من و پدرته😍😍😍 بیا که زندگیمون رنگ و بوی تازه ای بگیره عشق مامان💋💋💋ولی یادت باشه من هنوزم عشق اول و اخره پدرت هستماااااا😄😄😄فقط محض یاداوری گفتمممم👶👶👶
1476
سلام واسه انتقال همونطور ک میگید تعدادش چند تا باشه میتونید بخوایید ازشون ک جنسیت خاصی هم براتون بزا ...

آره  تا۴تا انتقال میدن از قبل هم میتونی تعین کنی جنسیتو ولی ما مشخص نکردیم