2733
2734
عنوان

بدترین دل شکستگیتون چی بود

1652 بازدید | 121 پست

وقتی پسر داییم بهم علاقه ای نداشت 

خیلی شکستم تا علاقم فراموش کنم 

و الان نامزد کردم با اینکه عاشق نامزدم هستم اما اون لحضه رو فراموش نکردم

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این که وقتی به شوهرم خیلی اعتماد داشتم خیانت کرد وقتی هم بهم گفت میخوام صیغش کنم باورم نشد همون طور که الان میگه هنوز باهاشم باز باورم نمیشه اصلا باورم نمیشه دست خودم نیست 

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•

بدترین دل شکس بعد کنکور این بود که به یه بهونه ای پیام دادم به کسی ک از ته قلبم دوسش دارم و جواب داد اما هرگز  دیگه بهم پیام نداد فکر میکردم پیگیرم میشه اما نشد البته پیامی ک دادم درسی بود و کنکوری😖😖😖

وقتی پسری که ادعای دوست داشتن میکرد میگفت حتی بدون تو لحظه ای نمیتونم زنده بمونم حتی قرار عروسیمونم گذاشته بودیم و برام اهنگای عاشقانه میخوند وبرام میفرستاد روزی که برام حواستگار اومد بهش زنگ زدم گفتم باهام قرار گذاشت گفت به خواستگارت جواب مثبت بده من نمیتونم باهات باشم پدرم مخالفه ، ومن تا خونه گریه کردم التماسش کردم باباشو راضی کنه گفت نمیشه😢

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستین.
2738
وقتی پسری که ادعای دوست داشتن میکرد میگفت حتی بدون تو لحظه ای نمیتونم زنده بمونم حتی قرار عروسیمونم ...

چرا گفت نمیشه ..شاید خودش نمیخواست😔

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
وقتی پسری که ادعای دوست داشتن میکرد میگفت حتی بدون تو لحظه ای نمیتونم زنده بمونم حتی قرار عروسیمونم ...

دیونه بودیا 

البته ببخشید

اخه لیاقت ندارن اینجور ادما

کاربر جدیدم باهام مهربون باشین ممنون😁😍
چه قدر سخت 

جالبش اینه ولم کرده و رفته میگه تو دخترمو بزرگ کن منم پی خودمم اگرم قبول نمیکنی میام اما طلاق عاطفی دو روزه رفته و من هنوز تو خونشم هنوز کیچم نمیدونم چی کار کنم

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
2706