2737
2739
عنوان

شوهر سردمزاج

| مشاهده متن کامل بحث + 22202 بازدید | 116 پست

در ضمن بیخودی بهش دارو نده

اول ریشه ی مشکلشو پیدا کن بعد سراغ درمون برو

خاصتتو هم بی پروا و بدون رو دروایسی بهش بگو مثلا شوهرت هست از اون به تو نزدیک تر که کسی نیست یکم بیشتر باهاش خودمونی بشو و درد و دل کن باها‌ش

حسین اقا سلام و خیلی ممنون از نظرتون و باید بگم رابطه ای داریم هم درست نیست و بلد نیست هیچی ببخشید رکگفتم

عزیزم اولا مشکل همسر شما افسردگیه . اگه ایشون باهات نمیاد خودت برو پیش مشاور 

دوما اینکه نیازی به ازمایش اسپرم برای همسرتون نیست . شما اصلا رابطه ای که بخواد باردارتون کنه ندارید ظاهرا 

خدایا راضیم به رضات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما و حتما ازش جدا شو چون خیلی زیاد اذیت میشی و شاید ب گناه الوده بشی چون سردی یا گرم مزاج بودن یک فرد طبیعتشه و با دوا و دارو و ...نمیشه عوضش کرد...تازه اگر بچه ایی بیاد اونوقت دیگ حتی نمیتونی ب طلاق فکر هم بکنی و دیگه همه چیز برات ازار دهنده خواهد بود

خوبه شما اقلا ماهی یبار رابطه دارين من اگه پيشقدم نشم چهار پنج ماه یبار شايدم بیشتر به اینکه نکنه ديگه دوستم نداره شک کردم دوستام همش از شوهرشون ميگن که هفته ای ده بار رابطه دارن من که ديگه بیخیال همه چی شدم کم کم دارم سرد میشم  

2731
عزیزانی که تازه پست گذاشتین این تاپیک برا7سال پیشه

اره پس چرا تو به روز ها اومده😂

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
چون اومدن سرچ کردن توگوگل بعدبه تاریخش نگاه نکردن پست گذاشتن به روزرسانی شده😘😘

اهان مرسی

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2738
خوبه شما اقلا ماهی یبار رابطه دارين من اگه پيشقدم نشم چهار پنج ماه یبار شايدم بیشتر به اینکه نکنه دي ...

منم دیگه دیوااانه شدم شوهرم از هر لحاظ خوبه اما از نظر س.ک.س تعطیل تعطیله.اینقدم چهار مغز و دارجینو عسل و گرمی بهش دادم بیفایدست.چند ماه یه بار اگه رابطه باشه.خسته شدم.حتی نمیتونم بچه دار بشم

2706