2733
2734
عنوان

گنج نفرین شده

18065 بازدید | 54 پست

پدربزرگم و داییم تو زیر زمین خونشون که خیلیم قدیمی بود دوتا مجسمه طلا پیدا میکنن و شروع میکنن دنبال کسی میگردن که بخره اینارو که پلیس میگیرتشون و میندازتشون زندان پدریزرگم یه دوستیم داشت که همکاری میکرده باهاشون تو تلویزیونم اعلام میکنن که گنجی پیدا شده بعد از ازاد شدنشون پدربزرگم میمیره دوستش تو رودخونه غرق میشه داییمم پشت سر هم بلاهای بد سرش میاد تا میره پیشه یه رمال که بهش میگه توطلسم شدی ولی داییم یه روز میخوابه دیگه بلند نمیشه

زندگیم انتخاب هایم اشتباهاتم درس هایم هیچ کدام به تو مربوط نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مگه پليس مجسمه رو نگرفت؟

مجسمه نفرين شده بوده يا ؟ چي؟!

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

طرف ما گنج فراوونه 

یکی از فامیلامون چندسال پیش کنده ی ۱۵ ۲۰ سال پیش الانم ی طلافروشیه لوکس بزرگ داره خوش و خرم داره زندگی میکنه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

آخی....روحشون شاد

بدشانس که باشی،گنج هم باعث عذابت میشه😐

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
اتفاقا من کسایی رو میشناسم که گنج پیدا کردن و هفت نسل بعد خودشون رو هم پولدار کردن

منم زیاد میشناسم 

ولی تا شوهر و برادرشوهرم حرفشو میزنن مادرشوهرم میگه نه😐😐نفرین میگیره شما رو

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706