1147
1226

شاید عجیب باشه ولی تو فامیلمون کسی با بقیه لج نیست!اگر حسادت ورقابت هم باشه کمه

همشون هم قرتی وشیطوننن ودنبال قر وفر  ولی باهم خوبند دعواهم میکنند ولی باهم دوست اند آخر

فقط زن دایی ام که کسی هم زیاد محلش نمیده

ولی واویلا محیط دانشگاه وبیرون من که خیلی رقابت وحسادت دیدم از نوع شدیدشش

آخه نکته عجیبی که دیدم معمولا میگن حسادت تو فامیل نه محیط بیرون🤔🤔🤔

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
1221

ما ینی منو 6تا خواهر شوهرم و3تا جاریم عین خواهریم حتی اگه از یه لیوانیش خوشم بیاد بهم میده ویا برعکس خیلی هم مهمونی هامونو ساده برگزار میکنیم کسی هم از دست کسی ناراحت نمیشه

😍خونه ی بابا...همون جاییه که کلیدش رو هیچکس نمیتونه ازت بگیره😍همون جایی که چه ساعت 3صبح بیای چه ساعت 3عصر از دیدنت خوشحال میشن😍همون جایی که درش 24ساعته واسه تو بازه😍همون جایی که وقتی میگن دلتنگتن واقعا دلتنگتن😍همون جایی که سریخچالش میروی وهرچی میخواهی میخوری😍همون جایی که حتی اگه هوس کمیاب ترین خوراکی ها روهم بکنی برات میارن😍همون جایی که همه غر میزنن و دعوات میکنن تا غذایت را تا اخر بخوری😍همون جایی که گل ها وگیاه هایش به طرز عجیبی رشد میکنن😍آنجا قندهاش شیرینتر😍نمکهاش شور تره😍پرتقال هاش مزه ی پرتقال میده 😍غذاهاش خوشمزه تره😍آنجا کوفته ها وکتلت ها وا نمیرن😍حتی عدس پلو با اون قیافه ی مسخره اش طعم بهشت میده😍آنجا بالشت ها نرمتره😍پتو ها گرمتره😍آنجا خواب به عمق جان آدم میچسبه😍آنجا امنیت وآرامش داره😍آنجا مامان وبابا داره😍 💜قربون مامان بابای خوبم برم ان شاءالله همیشه سایه مامان بابام بالای سرم باشه خدا این نعمت بزرگ رو واسمون حفظ کنه آمین 💜 اللهم صل علی محمد وآل محمد💜

کاری به رابطه بقیه باهم ندارم.یعنی ربطی به من نداره. مهم اینه که همه منو دوس دارن😊 و چه تو فامیل پدری چه مادری همش دلشون میخواد من پیششون باشم.

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1167
فقط اینکه دنبال قر و فر هم نیستیم خخخ

دخترهای فامیلمون وخاله هام خیلی به فکر خودشون وزیبایی و...اینا اند

آعلب یا باشگاه اند یا آرایشگاه.نمیگم کلا خسادت نیست ولی کمه آخر باهم خوبتد

1220