2726
عنوان

کاری ک عروس با خواهر شوهرش کرد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 125 پست

واااای چه وحشتناک 😢😢☹☹☹

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

سلااااااام 😙

خب

حتما جریان کثیف خیانت و نامردیه😐😢

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر نوشت هرکی از خواهرشوهرش زخم خورده لایکم کنه

زخم نخوردم ولی لایکیدم 😛😛

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728

این خانواده فامیله دوسته اشناس کیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ی مدت اونجا بود تا اینکه از گوشه و کنار راجع ب شوهرش و رابطه اش با یک زن میشنید چون قبلا هم شک کرده بود بیشتر ترسید دوتا بچه داشت و ی زندگی ک معلوم نبود اخرش چی میشه بعد یخورده پرس و جو مشخص شد ک زن داداش سابقش و همسرش ازدواج کردن دنیا روسرش خراب شد شکایت کرد اما درمقابل زبون شوهرش کم اورد ک هسچ حتی کم مونده بود متهم هم بشه شوهرش ی زوز رفت خونه پدرش و گفت میخوای زندگی کنی برگرد خونه ات اگرم ک ن طلاقت میدم

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2706