2703
2553
عنوان

کاری ک عروس با خواهر شوهرش کرد😞

3469 بازدید | 125 پست

تو ی خانواده عروس بود و خواهرشوهر و مادرشوهربقیه ی خانواده خواهرشوهر متاهل بود و دوتا بچه داشت محل زندگیش ی شهر دیگه بود خیلی ب شهر محل سکونت پدرو مادرش نمیرفت اما هراز چندگاهی ک میرفت متوجه ی اختلافات برادرش و همسرش بود و چپ افتادن زن داداشش با اون و بقیه ی خانواده اما سعی میکرد اهمیت نده با خودش میگفت زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

خووب

برای امضات دعا کردم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

روزها از پی هم میگذشت و اختلاف اون زن و شوهر بیشتر میشد و تو این بین خانمه ب رفتارای مشکوک همسرش بیشتر پی میبرد اینکه اونو زود ب زود میبرد شهر پدریش  و برای رفتن ب اونجا سراز پا نمیشناخت هرچقدر اصرار میکرد ک بچه ها مدرسه دارن ولی کو گوش شنوا

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2714

وای خوب شد اسم کاربریت عوض شد همیشه مخم هنگ میکرد وقتی میخواستم بخونمش😁

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

بلاخره عروس خانم از برادرش جداشد و این وسط اون خانم موند و غصه ی برادرش و رفتارای مشکوک همسرش بعد ی مدت ک برگشتن سر خونه و زندگیشون شوهرش سر ی چیز ساده و مزخرف دعوا راه انداخت و اونقدر کتکش زد ک خواست خدا بود ک زنده موند و ب زبون خودش گفت ک ی مدت برو خونه پدرت زن بیچاره چاره ی دیگه ای هم مگه داشت برگشت خونه پدرش

2706