2726
عنوان

روانم پریشونه😔

117 بازدید | 6 پست

بین رفتنو موندن گیر کردم بخدا.انقد بی حسم به زندگی که توان ندارم پاشم برای بچم شام درست کنم...

یه شوهر دارم که تا دو خونه باباشه به بهونه مریضی باباش،میاد تا ۴ صب الکی بیدار بعد میخوابه،باز ساعت ۶ پا میشه بره اداره،میبینه توانشو نداره میره ت ر ی ا ک می کشه سرحال شه.میره سرکار،ظهر میاد نهار میخوره میخوابه تا ۸،بعدم پامیشه یه ساعت هست بعد میره خونه باباش...

تموم عیدو زهرمارم کرد از بس هرشب نا صب بیدار بود،ظهر جایی دعوت میشدیم نهار التماسم میکرد بذار بکشم تا بتونم سرپا باشمو بیام باهات،هرروزشو گریه کردم ینی...

همش قول میده میذاره کنار ولی قولاش دوامی نداره.البته خیلی کمش کرده از وقتی رفتم گذاشتم کف دست داداشو باباش،ولی ترک نکرده.

چیکار کنم...

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

را میره پیش باباش خب😟

مادر ندارن.میگه دلشون میگیره،لابلا حرفاش فهمیدم خود باباش بهش گفته شبا یسر بهم بزن دلم آروم بگیره 😐

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2728
شاید افسردگی داره که همش بیحاله انقد😔

افسردگی داشته قبلا.تقریبا همشون افسردگی دارن.قرص اعصابم میخوره.ولی من آدم سالمم وقتی تموم شبو نخوابم تموم روزو خوابم و  بیحال

مادر ندارن.میگه دلشون میگیره،لابلا حرفاش فهمیدم خود باباش بهش گفته شبا یسر بهم بزن دلم آروم بگیره 😐

به نظرم تشویقش کن برا باباش زن بگیره از تنهایی در بیاد شمام راحت شین هی نخواد بره بهش سر بزنه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
به نظرم تشویقش کن برا باباش زن بگیره از تنهایی در بیاد شمام راحت شین هی نخواد بره بهش سر بزنه

خیلی گشتیم.بدبختی اینه که هرکسی ام قبول نمیکنن😒انقد این پا اون پا کردن باباهه کاملا افتاده شده.سه ساله پاشو از خونه بیرون نذاشته.افسردس