2726

۴سالشه بخدا روانی شدم یه بار نمیگه گرسنه هستم غذا هم که میپزن گل چین میکنه همچی نمیخوره به زور باید بهش غذا بدم الانم شام نخورده با گریه خوابید..هر دکتری بردم هر شربت اشتهایی روامتحان کردم بی نتیجه وزنش ۱۴کیلو وقدش۹۷ خیلی کمن

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر غذایی که میخوای بهش بدی تزیین کن  یا مثلاً قول یه جایزه بهش بده

کردم جایزه هم دادم بازم تغییر نکرد😔😔😔

نمیدونم چرا بقیه بچه هاشون غذا نمیخورن .اونوقت برا ما هر چی میدم .بازم میخورن.بنظرم مشکل خود مادر هس ...

چرا شما چطور میدین؟

والا من خوارکی بعد غذا میدم.قبل غذا بچه هم سیر هست .بلاخره مگیه میشه گشنه نشه.حتما یه چیزی میخوره غی ...

اگه بگم نمیخوره باورت میشه؟؟؟اصلا خودم تو خلقت این بشر موندم  اون بچم خوبه بزرگه بد غذاست

قبلش هیچی نده میخوره.از غذایی که خیلی بدش میاد نده چون احتمال داره بالا بیاره

شما مثلا چیا میپزی براشون؟؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

مطالب جالبی داره. حتما برو. یه کلیپ هم در مورد بدغذایی داره اونو نگاه کن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706