2726
عنوان

کیا با جاریاشون دوست هستن

237 بازدید | 18 پست

من همیشه شمال می رم همه خونه< شی مار> یعنی مادرشوهرم جمع میشیم با جاریام شبا تو یه اتاق می خوابیم شوهرامون هم یه اتاق دقیق تا سه صبح بیداریم میگیم می خندیدم یه چیز خیلی واردیم بهش روی فامیل شوهر صحبت نمی کنیم در مورد دیونگی خودمون میگیم باهام غذا می پزیم ظرف  می شوریم همش باهام کارهارو انجام میدیم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

من برم شمال منزل اونا هم نزدیک مادرشوهرمه بهشون زنگ می زنم میان خیلی دوسشون دارم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در کل با جاریام بد نیستم ولی خوب خوبم نیستم 

اییی 

مارسال ماه رمضون سحریو هربار یکی درست میکرد میرفتیم خونه یه جاریم که شوهرش وسط هفته ها خونه نیست باهم میخوردیم 

کیف میداد تا خود صبح بیدار بودیم صبح میرفتیم میخوابیدم تا ظهر

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

خدا وکیلی سه تامون نازیم و قشنگیمون در یه حده

در کل با جاریام بد نیستم ولی خوب خوبم نیستم  اییی  مارسال ماه رمضون سحریو هربار یکی درست ...

جانا چرا عکس پرفایلتو عوض کردیی پرفایل قبلیتو بزار 

کلا باید حواست جمع باشه  حتما حد و مرزو رعایت کن  زیاد صمیمی نشو  درکل خوبه ک خوبی ...

آجی من داداش بزرگه رو گرفتم ولی از جاریام سنم کمتره،،، سه تامون یک دهه است باهم هستیم

جانا چرا عکس پرفایلتو عوض کردیی پرفایل قبلیتو بزار 

چرا؟😅😅

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
چرا؟😅😅

اون انگار خودتی با پرفایل بهت جذب شدم 

من و جاریم صمیمی تر از دوتا خواهریم خدارو شکر

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

واي چه رابطه خوبي دارين خداروشكر

مامان منم با جارياشو خاهرشوهراش همينجوريه عيد ميشه ب زور از خونه مامانبزركم(مادرشوهرش)بايد بياريمش خونه خيلي حال ميده بهش اونجا

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2706