2737
2734

نمیدونم چی داره که با وجود اینکه شوهرم خیلی دوستم داشت هر موقع میومد خونم از شهرستان اشوب بپا میکرد الان هرچی تو دلم بود بهش گفتم هر چی از دهنم در اومد مطمعنم میره ازون طرف پسرشو پر میکنه هر چند تا الان اینکارو کرده ،نمیبخشمش خدا

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ

ب م ش گفی

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم از اول زندگیش هیچ مشکلی نداشت همیشه تو جمع ازم تعریف میکرد ،بعد از یه ماه رفتم سرخونم حرفای جدید میزد ایرادای الکی

2731

تا وقتی که فهمیدم همش حرفای مادر شوهر و خواهرشوهرمه چشم دیدن رفتار شوهرم با منو نداشتن،البته مقصرم شوهرمه که به دهن اونا نگاه میکنه،من خیلی بدبختم

2738

شوهرم که از گل نازک تر نمیگفت بهم کاری کرد که موقع حاملگیم چنبار بزنه تو گوشمو بگه برو خونه بابات

همش ایرادای الکی که مثلا دوس دارم تو جمع اینجوری باشی اونجوری کنی من سرکار میرفتم کارمم سخت همیشه نمیرسیدم که به خودمم توجه کنم

مادرشوهرا عجیبن .مادرشوهر منم خیلی حسودی میکرد وهمچنان هم داره .ادعاش میشد خیلی خانواده درستی هستن و همیشه میگفت این پسرو من تربیت کردم بهت دادم.روزی که همسرم خیانت کرد به مادرش گفتم (البته خیلی ناراحت شد وباشوهرم حسابی دعوا کردن )ولی همچنان رو داره میگه پسر من ساده س گولش زدن🤐هی میگم‌توی ۳۵سالگی گول خورده؟؟؟؟؟پسرت شروع کننده بوده چی میگی شما!بازم عین طوطی تکرارررر که ما اینطوری نیستیم فلانیم این ساده س میخوام خودمو جررررر بدم اینطوری میگه

داشتم باهاش بحث میکردم یه قطره اشکم از چشاش نریخت همش گفت پسرم خوب کاری کرده فلان کرده من همش گریه میکردم اما اون تا الانم معلوم نیس چی بهش گفته منکه خونه بابامم

میگه پدر مادرت پرت کردن درصورتی که از هیچی خبر نداشتن ،چون خودشون یکسره شوهرمو پر میکنن فک میکنن خانواده منم اونجورین

ادای ادمای مومن دین دارو نماز خونم درمیاره ،جالب اینجاست که فامیل نزدیکم هستیم و تا این حد نشناختمشون

فقط دعا میکنم هرکار بازندگیم کرد سرش بیاد نتیجه کاراشو برداره الهی

دلم خیلی پره و شکسته

2706