2737
2734
عنوان

چیکارکنم توو ۲۵ سالگی؟؟

596 بازدید | 44 پست

ما سه تا دوستیم که الان..۱۵..۱۶ ساله‌باهم دوستیم...امرو ک پیش هم بودیم در مورد هرکی حرف میزدیم...مثلا یه دوستمون ارایشگر معروفی توو شهرمون شد....یه دوستمون کارمند بانک ....ولی ما همون ادمیم و توو ۲۵ سالگی هنو تکلیفمون مشخص نیس با خودمون...گفتیم چند جلسه بشینیم و باهم حرف بزنیمو سه تایی یه کارییو شروع کنیم.....هر سه تامون کارشناسی داریم دوتا حسابداری و یکی مترجمی زبان.....ولی واقعا نمدونیم چیکار کنیم یا چه کاریی خوبه و درآمدش مناسبه..و میشه تووش موفق بود...میشه شما راهنمایی کنید و یه سریی پیشنهاد بهمون بدین...ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرتون دیر نیس....اخه هم دوره ای های ما همه معروف شدن ولی الان بخوایم شروع کنینم سنمون بالا نیس؟

ن بابا ۲۵ کجاش بالاس

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2738
نمدونم گفتیم دیره اخه. شاید

منو دوستم ک تصمیم گرفتیم دوره طراحی دوخت ببینیم و اگه خدا بخاد ی کاری شروع کنیم

ولی هنوز نرفتیم دنبالش

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

کافی نت خوبه...اموزشگاه خوبه...برید کلاس بورس وسهام بخرید کنار کارتون

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
بنظرتون دیر نیس....اخه هم دوره ای های ما همه معروف شدن ولی الان بخوایم شروع کنینم سنمون بالا نیس؟

۲۵ سن زیادیه؟؟؟من ۳۶ سالمه و ارشد دارم تازه میخوام کارو شروع کنم هیچ حس دیر بودنم بهم دست نداده تا الان

2706