2726
عنوان

توروخدابیاین نظر بدین شوهرم میخاد ببینه

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 36 پست

اگه قضیه برعکس بود فرق میکرد عزیزم،،،،بلاخره زن یه جوریه که کاملا باید مراعات کنه،،،ولی همسرت هم کاری نکرده،،حالا دختر خالت حواسش که به حموم نبوده دیگه،،سریع میپریده تو اتاق همسرت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا این یه دفعه رو باید رعایت میکرد با یه دختر 13ساله که الان بچه های این دوره زمونه همچی حالیشونه

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2728
وااااااا چ بانمکی

خوووو،،،هیچی نگفتم که،،،اصلا من رفتم😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شوهرت خودش عقلش رسیده که اول همه جوانب رو سنجیده گیر الکی نده خیلی موقعها هم ما زنها یه کارهایی می کنیم که سهوا یا عمدا باعث رنجش طرف مقابل می شیم توقع هم داریم که اون چشم پوشی کنه وگیر نده پس گیر نده 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

بنظرمن مقصر نیست چون فاصله درهانزدیک بوده و اول نگاه کرده 

واینکه جریان لباساش بازم بنظرم مقصر نیست چونکه بیداربودی ولی اگ تونبودی و مینداخت بیرون مقصر میشد شوهرمنم اینحوریه مثلا مادرم باشه لباس زیرشو قایم میکنه توی بقیه لباساش و میزاره دم در حمام ومن ازاونجا جمع میکنم میندازم لباس چرکا

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
ببخشید ها همه ی تجاوزها توی همین سنینه نثل اینکه از دنیا بی خبرین

نه عزیزم ولی شوهر تو اونو ی بچه حساب کرده رو همین حسابم راحت تر بوده ولی الان با این کارت شوهرتو آگاه کردی ک نه همچینم بچه نیست حنی ممکنه تو مغزش جرقه ای روشن بشه ک ب دختر خالت ب چشم دیگه ای نگاه کنه

خیلی وقتا ما خودمون بستره خیانتو آماده میکنیم

الان شاید از حرفم عصبی شی ولی بعدا بهش فک کن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706