2703
2553

سلام دوستان لطفا منطقی و خودتون بزارین حای من نظر بدین مبخام ب شوهرم نشون بدم ک هئحق با کیه.

من مهمون دارم دختر خاله 13 سالم تنها زودتر اومده خونم من خواب بودم شوهرمم هم همونجا رسبده بود ک درو باز کرد و من همچنان تو اتاق بودم.

شوهرم گفت برم دوش ب گفتم برو رفت اول دستشویی و منم بیدار شدم ک حاضر بشم در دستشویی باز شد ک بره تو حموم.درهانزدیک همن رفتم جلو دیدم بالباس زیره گفتم چرا گفت پام سوخته نمیتونستم راحت باشم ک راست میگفت 

من اخم کردم ک چرا میدونه من خوابم و ی دختر توی خونه رعایت نکرده البته اول سرشو از در اورد بیرون ک ببینه اگه نیس بپره تو حموم بعد دیدم رفته حموم و لباساش بیرونه دیگه عصبانی شدم ک چرانبردی با خودت داخل گفت گفتم خیس میشه تو بیداری و صدات میزنم ک بهم بدی

حالا من ناراحتم ک باید بیشتر رعایت میکرد اگه اینجا پسر بود و من کاراونو میکردم ایا ناراحت نمیشد؟

و جالبه ک میگه اعصابمو بهم نریز میگم من اعصاب ندارم؟ازت بیشتر انتظار داشتم والا با این حامعه گجوری اعتماد کنم 

دختر ۱۳ ساله😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باسلام و احترام،،روسریاتونو درست کنین،،اون شراره های آتشین رو بکنین تو ،،،همسر اسی هست😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2456

بنظر من زیادی حساسیت بخرج دادی 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2714
باسلام و احترام،،روسریاتونو درست کنین،،اون شراره های آتشین رو بکنین تو ،،،همسر اسی هست😁

وای خدا چارقدم کوووووووو

حالا دیگه گذشت اوقات خودتونو تلخ نکنید 😐

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706