1507
1482

سلام دوستان لطفا منطقی و خودتون بزارین حای من نظر بدین مبخام ب شوهرم نشون بدم ک هئحق با کیه.

من مهمون دارم دختر خاله 13 سالم تنها زودتر اومده خونم من خواب بودم شوهرمم هم همونجا رسبده بود ک درو باز کرد و من همچنان تو اتاق بودم.

شوهرم گفت برم دوش ب گفتم برو رفت اول دستشویی و منم بیدار شدم ک حاضر بشم در دستشویی باز شد ک بره تو حموم.درهانزدیک همن رفتم جلو دیدم بالباس زیره گفتم چرا گفت پام سوخته نمیتونستم راحت باشم ک راست میگفت 

من اخم کردم ک چرا میدونه من خوابم و ی دختر توی خونه رعایت نکرده البته اول سرشو از در اورد بیرون ک ببینه اگه نیس بپره تو حموم بعد دیدم رفته حموم و لباساش بیرونه دیگه عصبانی شدم ک چرانبردی با خودت داخل گفت گفتم خیس میشه تو بیداری و صدات میزنم ک بهم بدی

حالا من ناراحتم ک باید بیشتر رعایت میکرد اگه اینجا پسر بود و من کاراونو میکردم ایا ناراحت نمیشد؟

و جالبه ک میگه اعصابمو بهم نریز میگم من اعصاب ندارم؟ازت بیشتر انتظار داشتم والا با این حامعه گجوری اعتماد کنم 

دختر ۱۳ ساله😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

بنظر من زیادی حساسیت بخرج دادی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
باسلام و احترام،،روسریاتونو درست کنین،،اون شراره های آتشین رو بکنین تو ،،،همسر اسی هست😁

وای خدا چارقدم کوووووووو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
1476

اگه قضیه برعکس بود فرق میکرد عزیزم،،،،بلاخره زن یه جوریه که کاملا باید مراعات کنه،،،ولی همسرت هم کاری نکرده،،حالا دختر خالت حواسش که به حموم نبوده دیگه،،سریع میپریده تو اتاق همسرت

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

حالا این یه دفعه رو باید رعایت میکرد با یه دختر 13ساله که الان بچه های این دوره زمونه همچی حالیشونه

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
1508