2733
2734
عنوان

شوهرم كتكم زد

621 بازدید | 29 پست

سلام من ديشب سر پسرم شكست رفتيم بيمارستان و بخيه و زديم و كلا حالمون بد بود بخاطر پسرم ك هنوز دو سالشم نشده بعداز اون ور شوهرم الكي الكي شروع كرد گير دادن و اخرش ب كتك ختم شد جوري زد ك دستم باد كرده و كبوده رد ناخن هاشم هست الان نميدونم بايد چه رفتاري باهاش داشته باشم خودش ديشب تا صبح خيلي پشيمون بود عذر خواهي كرد و...اما من نميتونم دلمو باهاش صاف كنم اخه چندمين باره ك اين اتفاق مي افته وقتي تو شرايط بدي هستيم اونم عصبي ميشه يه چيزي ميگه و دعوامون ميشه نميدونم چيكار كنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ساده ازش نگذر 

ولی وقتی چیزی میگه سعی کن جوابشو ندی تا کتکت نزنه 

وقتی اروم شد حرف دلتو بهش بزن 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738
2706