2726

سلام.من هفته ۲۴ بارداری هستم و امروز رفتم آزمایش دادم،اول یه آزمایش ناشتا ازم گرفت بعد ۵۰ گرم پودر گلوکز تو یه لیوان آب حل کرد و داد خوردم بعدش یک ساعت بعد دوباره ازم خون گرفت اما دیگه ازم خون نگرفت و گفت برو.اما چند نفر دیگه که باردار بودند از اون ها تا سه ساعت هر یه ساعت یه بار خون میگرفت.

کسی مثل من بوده که فقط آزمایش یک ساعته داده باشه؟

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

دونوع ازمایش یکی یه ساعت بعدش نمونه میگیرن 

یکی هم دوبار به فاصله یک ساعت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یبارش کافیه مشکل داشته باشه میگه تکرارش کن

ممنونم از جوابت آخه اون ها همون بار اول اومده بودن سه ساعته بدن

دونوع ازمایش یکی یه ساعت بعدش نمونه میگیرن  یکی هم دوبار به فاصله یک ساعت.

آره واسه من یه ساعت بعدش بود اما برای اون ها سه بار به فاصله یه ساعت

من دیروز رفتم این آزمایش‌و دادم. اول ازم خون گرفت بعد گفت برو صبحونتو بخور و ۲ ساعت بعد بیا دوباره خ ...

پس هر جا یه جور میگیره🤔

آره واسه من یه ساعت بعدش بود اما برای اون ها سه بار به فاصله یه ساعت

بهتر بابا 

من یبارقبلش دوبار هم بعدش خون گرفتن داشتم بیهوش میشدم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من با اینکه قند خون بارداریم خیلی هم پایین بود وتو رنج طبیعی ولی از ۷صبح تا ۱۲:۳۰ نگهم داشتن ناشتا ...

منم فکر میکردم اینجوریه یه تا باردار دیگه اومده بودن مال اون ها سه ساعته بود فقط واسه من یه ساعته بود

بهتر بابا  من یبارقبلش دوبار هم بعدش خون گرفتن داشتم بیهوش میشدم.

آره بهتر که هست میترسم دوباره یه بار دیگه واسم سه ساعته رو بنویسه😢😢😢

2706